Biostar’dan oyuncular için yeni anakart!

Biostar’dan oyuncular için yeni anakart!

DataStar, Biostar’ın oyun bilgisayarları için özel üretilen anakartını satışa sundu. Biostar Gaming Z97X model anakart, oyuncuların gereksinim duyduğu tüm özellikleri üzerinde barındırıyor.

Biostar anakart ve ekran kartlarının Türkiye distribütörü DataStar, oyun bilgisayarları için özel bir anakartı satışa sundu. Biostar Gaming Z97X model anakart, yüksek performans ve hız gereksinimlerini karşılayacak özelliklere sahip.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

gaming anakart

USB 3.1 girişine sahip ilk Biostar anakartı olan ürün, USB 3.0’a oranla iki kat daha hızlı veri aktarımı yapabiliyor. Ayrıca PCIe M.2 arabirimi sayesinde SATA’ya oranla çok daha hızlı disk performansı gösteren anakart, hızlı şarj (changer booster) özelliği sayesinde Apple ürünlerini çok daha hızlı şarj edebiliyor. Ağ özellikleriyle de oyuncuları memnun eden Biostar Gaming Z97X anakartın Killer E2200 LAN desteği bulunuyor. Bu sayede oyunlarda ağ trafiği otomatik olarak yönetiliyor ve oyun performansının olumsuz etkilenmesi önleniyor. İki adet Gigabit Ethernet girişi ile kanal genişliğini iki kat artıran ürün, SmartSpeed LAN ücretsiz yazılımı ile kolayca ağ yönetmeyi de sağlıyor. Bunların sonucunda ağdan kaynaklı sorunlar yaşamadan, çok daha zevkli ve keyifli oyun oynamayı garanti ediyor.

En güncel 4K2K teknolojisi ile oyun ve sinema keyfinde hiçbir ayrıntıyı ıskalamayan Biostar’ın oyun anakartı, aynı zamanda harici Gaming Commander Konsolu’na sahip. Bu konsolda bağımsız mikrofon girişi ve ses çıkışı, ses ayar tuşu, CPU/RAM/VGA sıcaklık göstergeleri yer alıyor. Bu sayede oyun severlere konforlu oyun deneyimi vaat eden konsol, kullanıcı dostu arayüz yazılımı üzerinden kullanımı da kolaylaştırıyor. Arayüz sayesinde özel ses efektleri oluşturulabiliyor ve oyunun keyfi üst seviyelere çıkıyor.

Bu özelliklere ek olarak Biostar’ın oyun anakartında ses, video, hız ve güç kontrolüne yönelik özellikler de tamamen oyuncular düşünülerek geliştirilmiş ve oyun performansını artıracak nitelikte. Biostar Gaming Z97X anakartın tavsiye edilen satış fiyatı 219 USD + KDV.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.