Bioshock: The Collection’ın karşılaştırma videosu yayımlandı

Bioshock: The Collection’ın karşılaştırma videosu yayımlandı

Oyun, Bioshock Infinitive'i değiştirmeyecek.

Bir dedikodu olarak çıkıp ardından gerçeğe dönüşen Bioshock: The Collection’ın karşılaştırma videosu yayımlandı. Electronic Entertainment fuarında duyurulan oyun, ilk üç versiyonu da içerecek. Elbette ki gelişmiş görüntü kalitesi ve oynanışta buna dahil.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bioshock: The Collection 4

9 yıl önce 2K Games ve Irretional Games işbirliğiyle duyurulan ilk Bioshock oyunu Unreal Engine 2.5 oyun motorunu kullanarak gönülleri fethetmişti. Ancak tabii ki şu an için Unreal Engine 4 versiyonunun piyasada olduğu düşünüldüğünde fark daha iyi anlaşılır. Karşılaştırma videosu sadece çözünürlük ve detay yönünden değil aynı zamanda ışıklandırma, gölgelendirme ve renk dengesiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Özellikle kurgusal su altı kenti Rapture bu görsellikten epey nasiplenmiş.

Bioshock serisi Bioshock: The Collection sürümüyle beraber günümüz standardı olan Full HD çözünürlükte 60 FPS verebilecek. Oyun, Bioshock‘un önceki sürümlerinin bütün ek paketlerini de içeriyor. Oyunun Bioshock Infinitive‘de herhangi bir değişiklik yapmadığını da ekleyelim. Bunun sebebinin ise Bioshock Infinitive‘in zaten günümüz standartlarında yeterli bir performans vermesi olduğu söyleniyor. Sürüm aynı zamanda Bioshock 2 çoklu oyuncu modunu da etkilemeyecek. 13 Eylül 2016’da Amerika‘da satışa çıkacak oyun, 15 Eylül‘de Avustralya’ya ardından 16 Eylül’de ise bütün dünyaya sunulacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Kaynak: Wccftech.com

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.