BioShock: The Collection ile Bioshock sahiplerini güzel bir sürpriz bekliyor!

BioShock: The Collection ile Bioshock sahiplerini güzel bir sürpriz bekliyor!

Bioshock Collection'dan sonra 2K Games'in Bioshock sahiplerine HD kalitesinde bir müjdesi var.

BioShock: The Collection’ın duyurulmasıyla beraber öğrendiğimiz haber hepimizi dans ettirmeye yetti. Eğer Steam üzerinde Bioshock oyunlarından birine veya hepsine sahipseniz, BioShock: The Collection piyasaya sürüldüğünde ücretsiz bir HD grafik paketi yaması sizleri bekliyor olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

1467223962-bioshock-the-collection-cover-art

Bu yama Bioshock, Bioshock 2 ve ek paketleri için geçerli olacak. Bioshock Infinite için ise herhangi bir değişiklik düşünülmemiş çünkü zaten günümüz standartlarında grafiklere sahip ve hem bilgisayarda, hem de konsolda rahatça oynanabiliyor. Şimdiden bu oyunlara sahip olmak isterseniz Steam yaz indirimleri kapsamında %85 indirimli alabilirsiniz. Bioshock ve Bioshock 2’nin fiyatı 6.20 TL iken Bioshock Infinite’in fiyatı 12.25 TL. Eğer 3 oyunu birden almak istiyorsanız 16.77 TL fiyat etiketi olan Bioshock Triple Pack’i tercih edebilirsiniz.

BioShock: The Collection, 13 Eylül 2016’da PC, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek. Dolayısıyla eğer oyunları şimdi alırsanız eylül ayında grafik paketinizi indirmeyi unutmayın.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.