Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 09.10.2018

Bildiğiniz üzere Cyberpunk 2077, ülkemizde Bilkom tarafından yayımlanacak. Bunu, daha önceden ortaya çıkan haberler ile öğrenmiştik zaten. Hatta, yakın bir zamanda çıkan bir habere göre Bilkom, Cyberpunk 2077 çıkış tarihi ile ilgili bilgi vermişti. Bu haberimizde de Bilkom bahsini ettiğimiz tarzda bir şey yaptı fakat yanlışlıkla olmadı. Tamamen bilinçli bir şekilde Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği ile ilgili bir açıklamada bulundular. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz görseli inceleyebilirsiniz.

Cyberpunk 2077 Türkçe

Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği, Bilkom tarafından resmi olarak onaylandı

Yukarıda paylaşmış olduğumuz görseli incelemenizi istemiştik daha önceden sizlerle. Görebildiğiniz üzere, Doğanay Akbay isimli bir Twitter kullanıcısı, Bilkom'a, "Cyberpunk 2077 lütfen Türkçe gelsin!" şeklinde bir gönderi paylaşıyor. Bilkom ise, gayet resmi bir şekilde, "Merhaba oyun Türkçe dil desteği ile satışa sunulacaktır." diyor. Bilkom, Cyberpunk 2077 yayımcılığını üstlendiğinden beri, Cyberpunk 2077 hakkında yaptığı açıklamaları şüphesiz bir şekilde kabul ettiğimiz bir şirket. Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteğinin bu şekilde duyurulması da ayrı bir konu.

Eğer bize soracak olursanız, Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteği aslında hiç de beklenmedik bir şey değildi. Sonuçta, CD Projekt ekibi tarafından geliştirilmekte olan bir yapımdan bahsediyoruz. The Witcher 3: Wild Hunt oynamış olan oyunculara Türkçe dil desteği sunulmuştu. Bu da, CD Projekt ekibinin Türk oyuncusunu dikkate aldığı anlamına geliyordu zaten. Bilkom'un resmi bir şekilde Cyberpunk 2077 Türkçe dil desteğini onaylaması bizleri bu yüzden pek de şaşırtmadı.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.