Avatar
Yazar: Staff, Editör Yazım tarihi: 16.12.2016

Yeni bir Test Drive oyunu gelebilir!

Test-Drive

Atari'nin sahip olduğu ve içinde barındırdığı 11 adet oyun ile bir döneme damgasını vurmuş Test Drive serisi, Bigben Interactive tarafından satın alındı. Bigben Interactive, her ne kadar bütün seriyi satın almış olsa da şuana kadar yayımlanmış olan Test Drive oyunlarının satışı ve geliri halen Atari firmasına ait. Bundan sonra yayımlanacak yeni oyunların kazançları ise Bigben Interactive'e gidecek.

"Birçok oyuncunun severek oynadığı bu seriye kalitesinden dolayı fazlasıyla saygımız var. Ekibimiz, 1.8 milyon kopya satarak kendini kanıtlamış Test Drive Unlimited 2’nin lisansına sahip olarak üzerinde çalışacağı için çok heyecanlı.” açıklamasında bulunan Bigben Interactive’in başkanı Alain Falc, böylece yeni Test Drive oyununun da müjdesini verdi!

Serinin son oyunu olan Test Drive Unlimited 2, 08 Şubat 2011'de PC, PS3 ve Xbox 360 için yayımlanmıştı. Ayrıca 2016’da çıkacak diğer oyunları bu haberimizden, 2017’de gelecek yeni yapımları ise buradan öğrenebilirsiniz. VG247 Türkiye’yi Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz!

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.