Beyond: Two Souls Türkçe olacak!

Beyond: Two Souls Türkçe olacak!

Sony'den Türkiye'ye tam destek.

Sony Playstation Türkiye ürün müdürü Mustafa Yiğit‘in Twitter adresinden yayınladığı tweet’e göre, Beyond: Two Souls‘da Türkçe alt yazı desteği olacağı söyleniyor. Heavy Rain‘den tanıyacağımız Quantic Dream firması, E3‘te gösterdiği Beyond: Two Souls‘la ilgili oynanış videoları ile herkesi oyuna hayran bırakmıştı.

İlk olarak E3 2012‘de Quantic Dream CEO’su David Cage tarafından duyurusu yapılan ve Play Station için özel olarak geliştirilen oyun, karakterimiz Jodie Holmes‘un sekiz yaşından yirmi üç yaşına kadar ki on beş yıllık süreci konu alıyor.


Psikolojik-gerilim tarzına sahip Beyond: Two Souls‘un 8 Ekim 2013 tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yorumlar (4)

Bir Cevap Yazın

 1. Anonim dedi ki:

  Dublaj ekibide oluşturuluyor sanırım.

 2. Anonim dedi ki:

  Niye pc yok ya

 3. Anonim dedi ki:

  Böyle geniş ve detaylı hikayesi olan oyunların Türkçe çıkması çok sevindirici, dil bilmeyince gelişi güzel oynuyorsun. Last of us’ ı oynadım en son, anlatacak harika bir hikayesi vardı oyunun ve anlayarak oynamak tarifsizdi gerçekten. Elie yine ne diyecek diye ağzına bakıyordum :) Sony’i kutlarım çok güzel işler yapıyor ülkemizde umarım devamı gelir. (bu arada aynı yorumu alakasız bir sayfada yaptım yanlışlıkla kusura bakmayın :)

 4. Anonim dedi ki:

  kesinlikle konsol tercih sebebim sonynin türkçe desteği . beyond turkçe olmasını umut ettiğim oyunlardan biriydi. watch dogs türkçe isterim ama pek umudum yok..