Menü
https://leadergamer.com.tr/anthem-bir-yil-sonra/
Beyond Good & Evil 2 13 Haziran 2017 1:17

Beyond Good & Evil 2 için ilk görseller yayımlandı

Oyun, önce duyurusu ile herkesi heyecanlandırdı. Ardından da, görselleri ile.


Ubisoft ekibinin E3 2017 sunumu sırasında, sadece birkaç saat önce duyurulan Beyond Good & Evil 2 için ilk görseller yayımlandı. Ubisoft, her ne kadar bu oyun için bir çıkış tarihi veya oyunun çıkacağı platformlar hakkında bilgi vermese de, bütün oyun dünyası şu an bu oyun için heyecanlanmış durumda. E3 2017 sırasında gördüğümüz sunum bir yana, dediğimiz gibi oyun için yepyeni görseller de yayımlandı. Bahsettiğimiz bu görselleri, hemen aşağıdaki galerimizden görebileceksiniz. Galerimizde, oyunun kadrosundan Dakini, Knox, Li Daiyu, Shani, ve Zhou Yuzhu karakterini görebilmek mümkün.

Beyond Good & Evil 2 için ilk görseller yayımlandı

Beyond Good & Evil 2 şu an Ubisoft Montpellier tarafından geliştiriliyor ve oyuncular, System 3 isimli bir sistemin içerisine giriyor. Bilim-kurgu tadında olacak olan bu oyun, serinin ilk oyunundan öncesini anlatıyor. Yani bir, “Prequel” tadı olacak oyunda. Eğer dilersek oyunu tek başımıza veya eşli oyuncu olarak, arkadaşlarımızla birlikte oynayabiliyoruz. Son olarak, bu oyunun 3 senedir geliştirildiğini de belirtelim.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde. Son olarak, E3 2017 haberlerimizi güncel bir şekilde takip etmek istiyorsanız, Facebook sayfamızı, Twitter hesabımızı veya sitemizin özel E3 2017 sayfasını takip edebilirsiniz.

Kaan GEZER Editör