Beyond Good & Evil 2 bir süre boyunca daha gösterilmeyecek

Beyond Good & Evil 2 bir süre boyunca daha gösterilmeyecek

Belki sene sonuna doğru.

Birçok oyuncu tarafından merakla beklenen ve ilk olarak 2008 senesinde resmi olarak duyurulan Beyond Good & Evil 2, E3 2017 etkinliğini pas geçecek. Bunu söyleyen ise direkt olarak oyunun geliştirici takımında olan Michel Ancel. Bu isim yaptığı bir açıklamada, “E3 2017 etkinliğinin bu oyunu göstermek için en iyi yer olduğunu sanmıyoruz fakat oyun üzerinde çalışmamız devam ediyor. Belki bu sene içerisinde yeni şeyler görebilirsiniz.” dedi.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Beyond Good & Evil 2 bir süre boyunca daha gösterilmeyecek

Beyond Good & Evil 2 daha önce bir haber sunmuştuk sizlere. Bu haber, oyunun Nintendo Switch konsoluna özel olabilme ihtimali ile alakalıydı ve o haberimizde, “Son birkaç gündür, sürekli olarak Nintendo ve bu firma ile alakalı olan farklı cephelerden bilgi sızdıran bir isim var. Bu isim, Laura Kate Dale ve kendinden oldukça bahsettiriyor. Nintendo Switch hakkında verdiği bilgilerin oldukça güvenilir olduğu savunulan bu isim, yine ağzını açtı ve Beyond Good & Evil 2 hakkında konuştu. Peki, ne alaka bu konsol ile Beyond Good & Evil 2? Hemen cevaplayalım, sizlerin de aşağıdaki Twitter gönderisinden görebileceği gibi, haberimizde bahsi geçen bu isim, Beyond Good & Evil 2 oyununun, 1 senelik süreyle Nintendo’nun yeni konsoluna özel kalacağını belirtiyor. Bu 12 ay sonunda ise oyun sadece PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak gibi görünüyor. Dilerseniz öncelikle bu Twitter gönderisine hemen aşağıdan bir bakalım.” demiştik.

Beyond Good & Evil 2, Nintendo Switch özel olabilir

Ardından habrimiz, “Kod adı Odyssey olarak geçen bu oyun, sadece bu bilgi ile çıkmadı karşımıza. Bu kişinin söylediğine göre, oyunun kısa tanıtım videosu da şimdiden tamamlanmış ve bu video, 12 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Nintendo etkinliğinin sonunda gösterilecek. Ayrıca bu etkinlikte sadece Odyssey kod adlı yapıtı değil, Rayman Legends’ı da göreceğiz. Peki, bu oyun ne alaka şimdi? Hemen onu da açıklayalım. Laura Kate Dale’in açıklamalarına göre Nintendo Switch için sadece Beyond Good & Evil 2 duyurulmayacak. Bir de Rayman Legends duyurusu alacağız. Bu duyuru ardından, oyun 2017 senesinin 2. çeyreğinde piyasaya sürülecek. Tabii tüm bu bilgilerin ne kadar doğru olduğunu şu an bilemiyoruz. Çünkü hepsi birer söylenti. Bu yüzden şu an yapılabilecek en iyi şey, Nintendo etkinliğini beklemek.” şeklinde sonlanmıştı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.