Menü
https://leadergamer.com.tr/youtube-pewdiepie-50-milyon-yakut-playbutton/
PlayStation 4 Pro , PS4 Pro 10 Temmuz 2017 19:53

Beyaz renkli PlayStation 4 Pro duyuruldu

Şimdilik sadece bir Destiny 2 paketi içerisinde satılacak gibi görünüyor.


Şu an piyasada farklı renklerde PlayStation 4 modeli bulunuyor. Bu renkler; siyah, beyaz, altın ve gümüş olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca eğer istersek, resmi olmayan kaplamalar ile konsolumuza farklı görünümler verebiliyoruz. Aynı kaplama desteği, PlayStation 4 Pro için de bulunuyor fakat resmi kanallara bakacak olursak, PS4 Pro için sadece siyah rengin olduğunu görüyoruz. Eğer siyah renkli konsollardan sıkıldıysanız ve yine de PlayStation 4 Pro almak istiyorsanız, ileri bir tarihte beklediğiniz farklı renkli konsolu alabilirsiniz. Çünkü Sony, sadece birkaç saat önce yaptığı açıklama ile birlikte beyaz renkli PS4 Pro konsolunu duyurdu. Bu duyurunun tek kötü yanı, beyaz renkli konsolun bir Destiny 2 paketi içerisinde satılacak olması. Yani, beyaz renkli bu yeni konsol, şimdilik ayrı satılmayacak gibi görünüyor.

PS4 Pro

Sony cephesinden gelen açıklamalara göre bu konsol, Destiny 2 oyununun çıkışı ile birlikte satışa sunulacak. Dediğimiz gibi, sadece paket içerisinde satılacak olan konsolun paketi içerisinde, bir adet kutulu Destiny 2, oyun için Expansion Pass, yine oyun için dijital içerikler bulunacak. Bu oyun ile alakalı içerikler haricinde, paket içerisinde tabii ki bir de konsol olacak. Beyaz renkli PlayStation 4 Pro, yine beyaz renkli bir DualShock 4 ile bizlerin karşısına çıkacak. Konsolun ve kontrolcünün görselini de hemen yukarıdan ve aşağıdaki galerimizden görebilirsiniz.

Bahsettiğimiz bu paketin fiyatı henüz bilinmiyor. Daha da önemlisi, ülkemize gelir mi, şu an tahmin edebilmek oldukça zor. Ülkemize gelse bile, çok uygun bir fiyattan geleceğini zannetmiyoruz. Çünkü paketin içerisinde oyun ve oyun için Expansion Pass da bulunacak. Expansion Pass sayesinde, Destiny 2 için çıkacak olan tüm genişletme paketlerine ücretsiz olarak erişebileceksiniz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör