Bethesda, Twitch üzerinden Fallout 76 duyurusunu yaptı

Bethesda, Twitch üzerinden Fallout 76 duyurusunu yaptı

Oyun gümbür gümbür geliyor!

Bethesda ekibi, en sonunda geçtiğimiz günlerde Fallout serisinden bir yapım olduğunu düşündüğümüz oyunu, Twitch üzerinde gerçekleştirdikleri canlı yayın aracılığıyla duyurdu. Görünüşe göre, yeni yapımın adı Fallout 76 olacak. Neyse ki, en sonunda bu büyük gizem sona erdi ve birçok soruya yanıt gelmiş oldu. Eğer bir an önce paylaşılan fragmanı izlemek isterseniz, haberimizin en sonunda paylaşılan fragman sizleri bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bethesda, Twitch üzerinden Fallout 76 duyurusunu yaptı

Fallout 76, Bethesda tarafından Twitch üzerinden tanıtıldı

Görsel açıdan Fallout 4 ile çok fazla benzer bir yapıda olduğunu söyleyebileceğimiz oyun, bizlere Vault 76’deki ana karakterimizin hikayesini anlatacak gibi görünüyor. Paylaşılan duyuru fragmanında öncelikle bizi dağınık bir oda karşılıyor. Bunun ardından, duvarda duran iyi akşamlar yazısı güzel bir biçimde günaydın olarak değişiyor. Alışageldiğimiz pip-boylar, Vault 76’in her bir yanında karşımıza çıkıyor. Aynı zamanda, bir televizyon göze çarpıyor ve görüntüde Vault 76’in kasa kapısı görünüyor kapalı bir şekilde. Muhtemelen, kasa içerisinde yaşayan karakterimiz bu sayede güvenliğini sağlıyor.

Biraz önce bahsettiğimiz ve benzeri şeyler ile öncelikle Vault 76 ayrıntılı bir biçimde gösteriliyor. Ardından, bir kutlama gibi bir şey olduğunu anladığımız sahne ile karşılaşıyoruz. En son olarak da, karakterimizin pip-boyunu takışını izliyoruz ve arkadan görüyoruz kendisini. Tam olarak bu anda ekran kararıyor ve bizlere oyunun ismi olan Vault 76 yazısı gösteriliyor. Bakalım, E3 2018 etkinliklerinde yeni oyun ile ilgili başka ne gibi yeni detaylar öğreneceğiz?

 

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR


Fallout 76
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.