Kaçıranlar için: Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar

Kaçıranlar için: Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar

Genel olarak kimse bu sunumdan memnun kalmadı herhalde.

Bethesda, Microsoft ardından bizlere E3 2017 sunumunu sunan son ekip oldu. Önümüzde tabii daha Sony ve Ubisoft gibi markalar da var fakat oyuncular, Bethesda için de oldukça heyecanlı idi. Peki, bu sunum sırasında ekip neler gösterdi? Bu sorunun cevabını, bu yazımızda vereceğiz sizlere çünkü bu yazımızda, Bethesda tarafından E3 2017 sunumunda gösterilen tüm oyunları, sizlere aktaracağız. Eğer sunumu izlemediyseniz ve yüzlerce linkte tıklamak istemiyorsanız, gösterilen tüm oyunları, videoları ile bu yazımızda bulabileceksiniz. Dilerseniz bir an önce başlayalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Kaçıranlar için: Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar

Fallout 4 VR ve DOOM VFR

Bethesda, sunumuna sanal gerçekçilik oyunları ile başladı. Geçen senenin etkinliğinde duyurulan Fallout 4 VR için, bu etkinlikte bir çıkış tarihi verildi. Verilen bu çıkış tarihine göre Fallout 4 VR, bizlerle Ekim 2017 tarihinde buluşacak. Tabii Fallout 4 VR haricinde, yepyeni bir duyuruyla da karşılaştık. Bu duyuru, DOOM VFR idi. Evet, Fallout 4 ardından DOOM oyunu da sanal gerçekçilik dünyasına giriyor.

Creation Club

Bir zamanlar, PC oyuncularına paralı modlar sunmuştu Bethesda. Ardından hiç kimse memnun kalmamıştı ve bu paralı mod sistemi, geri çekilmişti. Bethesda, bu sistemi geri çekmesine çekti de, görülen o ki hiç unutmamış. Çünkü E3 2017 sırasında duyurulan Creation Club, Bethesda oyunları için üretilen ücretli modların yuvası olacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

The Elder Scrolls V: Skyrim

Yeni bir The Elder Scrolls oyunu mu bekliyordunuz? Yoksa Fallout serisi için mi bir duyuru bekliyordunuz? Yok yok, siz kesin Starfield oyununu bekliyordunuz ama Bethesda, herkesi ters köşeye yatırdı ve The Elder Scrolls V: Skyrim oyununun Nintendo Switch sürümünü gösterdi. Yapılan duyuruya göre, Amiibo kullanarak, oyunun Nintendo Switch sürümü üzerinde, Link olabileceğiz. Bayağı güzel bir haber, değil mi?

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Dishonored: Death of the Outsider

E3 2017, Dishonored için güzel bir gün oldu çünkü Dishonored: Death of the Outsider duyuruldu. Bağımsız, büyük bir oyundan ziyade ek paket tadında olan, fakat bağımsız bir şekilde satılacak olan Dishonored: Death of the Outsider, sizleri kısa bir Dishonored macerasına davet ediyor.

The Evil Within 2

Gecenin en az sürpriz duyurularından bir tanesi The Evil Within 2 idi. Fakat bu demek değil ki, kimse oyun için heyecanlanmadı. İlk oyun oldukça sevilmişti ve oyuncular da serinin ikinci oyununu büyük bir sevgi ile karşıladı. YouTube ve Twitch içerik üreticilerine de yeni malzeme doğmuş oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Wolfenstein II: The New Colossus

Gecenin en başarılı duyurusu, bizlere soracak olursanız Wolfenstein II: The New Colossus idi. Evet, şov başlamadan önce Wolfenstein II: The New Colossus oyunu da sızdırılmıştı ama canlı canlı görünce, gerçekten etkilendik.

Diğer Duyurular

Bu büyük duyurular haricinde Bethesda, The Elder Scrolls Legends isimli kart oyunu için yeni bir içerik paketi duyurdu. Bu paket ile birlikte oyuna The Elder Scrolls V: Skyrim içerikleri eklenecek. Ayrıca, The Elder Scrolls Online için gelecek 2 farklı içerik paketi de bu sunum sırasında gösterildi. Quake: Champions ise 26 Ağustos 2017 tarihinde bir şampiyonluk turnuvasına ev sahipliği yapacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.