Bethesda kendi fanlarını sinirlendirecek yeni yorumlar yaptı

Bethesda kendi fanlarını sinirlendirecek yeni yorumlar yaptı

Neler oluyor sevgili Bethesda?

Bethesda son birkaç senedir ilginç bir politika izlemeye başladı. Öncelikle dağıtımcı ekip, oyunlarının inceleme kopyalarını sadece çıkış günlerinde gönderileceğini belirtti. Böyle bir adım atılması, oyunların çıkış gününde inceleme yayımlanmasını engelledi. Ardından Fallout 4 ve The Elder Scrolls V: Skyrim için ücretli mod sistemleri açıldı. Bu iki adım da oyuncuları yeterince sinirlendirmişti ve şirket hakkında yorumlar gelmeye başlamıştı. Bethesda, yeni yaptığı açıklamada kendi fanlarının yorumlarının önemli olmadığını, şirket olarak ne yaptıklarının, bu fan yorumları ile gösterilmediğini belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bethesda kendi fanlarını sinirlendirecek yeni yorumlar yaptı

Bethesda ekibinin PR sorumlusu olan Pete Hines, yaptığı yeni açıklamalarda, “Sonuç olarak biz sadece kendi doğru bildiğimiz şeyleri yapacağız. Kontrol edebileceğimiz bir şey bu çünkü. Bundan birkaç sene önce The Elder Scrolls V: Skyrim oyununun yaratıcısı olan Todd Howard’a gittim ve insanların bize The Elder Scrolls VI hakkında sorular sormaya başlayacağını söyledim ve bana yardım etmesini istedim. Todd Howard, şirketin izlediği yolu, oyunun çıkış tarihini belirtmeliydi.” dedi.

Todd Howard ise bu konunun üzerine, geliştirici takımlarının bir robot olmadığını, yeni şeyler denemek istediği belirtti. Bu yüzden fanların eleştirilerine, yorumlarına kafa takmayan Bethesda, kendi bildikleri yolu izlemeye devam etmek istiyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Destiny 2 inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.