Bethesda bir Game of Thrones oyunu yapıyor olabilir

Bethesda bir Game of Thrones oyunu yapıyor olabilir

Bugüne kadar çok fazla Game of Thrones oyunu görmedik. Bethesda eğer böyle bir şey yapıyorsa oldukça akıllıca.

The Elder Scrolls ve Fallout gibi popüler rol yapma serileri ile tanınan Bethesda, şu an birçok farklı oyun üzerinde çalışıyor. Bu oyunlar arasında sanal gerçekçilik oyunları ve FPS oyunları bulunuyor. Tabii bir de ekibin henüz duyurulmamış 2 adet dev gibi projesi bulunuyor. İşte o projelerden bir tanesi dün sızdırılmış olabilir. Target isimli oldukça büyük bir satış merkezi, dün internet sitesi üzerinden Bethesda: Game of Thrones isimli bir video oyununu listeledi ve bu listelenme ilk olarak NeoGAF üzerinde göründü.

Bethesda bir Game of Thrones oyunu yapıyor olabilir

Bugüne kadar çok fazla Game of Thrones oyunu yapılmadı. Bu marka üzerinden yapılan ilk oyunun adı direkt olarak Game of Thrones idi ve bu oyunun türü aksiyon-rol yapma oyunuydu. Tabii pek ilgi görmemişti. Ardından Telltale Games bu evrene giriş yaptı ve bahsettiğimiz seriye ait ilk sezonu çıkarttı. İlk sezonun, ikinci sezon için kapı açtığını düşünürsek Telltale Games şu sıralar yeni bir Game of Thrones sezonu için planlar yapıyor olabilir. Son olarak, bir de bu evrene ait bir tarayıcı oyunu var. İşte hepsi bu kadar. Bu yüzden Bethesda ekibinden gelecek olan bir RYO mutlaka oyuncuların ilgisini çekecektir diye düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha dar bir yelpazede güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. En iyi PlayStation 4 oyunları listemiz uzun geldiyse, sizi en yeni ve en iyi PlayStation 4 oyunu ile tanıştıralım: Uncharted Kayıp Miras inceleme. Eğer hikaye temelli bir oyun yerine, daha hızlı ve daha silahlı bir oyun arıyorsanız, Call of Duty WW2 kapalı beta inceleme yazımıza da göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.