Fallout 76 beta çıkış tarihi Bethesda tarafından doğrulandı

Fallout 76 beta çıkış tarihi Bethesda tarafından doğrulandı

Ön sipariş vererek siz de beta sürecine dahil olabilirsiniz.

Bethesda, çevrim içi seçeneği içereceği için kafaları karıştıran oyunu Fallout 76 beta çıkış tarihi hakkında bilgi verdi. E3 2018 etkinliğinden önce yavaş yavaş sinyalleri verilen oyun, ilk başta bir Twitter gönderisi ile duyurulmuş ardından ise Microsoft sunumunda fragmanı ve çıkış tarihi gösterilmişti. Bethesda’nın kendi sunumunda ise oyun hakkında bir miktar daha bilgi almayı başarmıştık. Ayrıca Microsoft sunumunda gördük ki, Fallout 76 bir beta sürecine girecekti ve ilk olarak Xbox One kullanıcıları bundan faydalanabilecekti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fallout 76 beta çıkış tarihi Bethesda tarafından doğrulandı

Fallout 76 beta çıkış tarihi belli oldu

Durum bu şekilde olunca ve oyunun ismindeki 76 ibaresi de eklendiğinde her kafadan bir ses çıkmaya başlamıştı. Oyuncuların bir kısmı bu oyunun çoklu oyuncu kısmının ön planda olacağını öne sürerek bir tür Fallout MMO’su olduğunu dile getirdi. Bir kısmı da her ne olursa olsun bunun bir Fallout oyunu olduğunu, çoklu oyuncu kısmı isteğe bağlı olmak üzere sunulacağını ve hikaye ile ana senaryo görevlerini içereceğini savundu. Şu an için yapılan açıklamaları ve E3 2018 gösterimini göz önüne alırsak ikinci kitlenin tahminlerinde daha yakın olduğunu söylememiz mümkün.

Her ne kadar, herkes tutarlı ya da tutarsız fikirlerini dile getirse de bu tartışmaları sonlandırmak için Fallout 76 beta bizlerle olacak. Fallout 76 beta çıkış tarihi oyunculara, “Ekim ayında başlayacak.” şeklinde duyuruldu. Bu açıklama bile oyuncular arasında bir tartışma ortamı yarattı. Ortaya atılan en büyük fikirlerden biri, “Oyun zaten Kasım ayında çıkacak ve hemen bir ay öncesinden beta sürümü mü yayımlanacak? Bu kadar kısa süre içerisinde oyunculardan geri dönüş alacaklar ve oyunun içindeki hataları düzeltecekler yani, öyle mi? Bu süreç bir betadan çok Fallout 76 için bir deneme imkanıdır, kelimenin tam anlamıyla gereksiz ve hiç bir işe yaramayacaktır.” oldu.

Oyun hakkındaki tartışmalar değil beta sürümü çıkana kadar, yayımlanma tarihi olan 14 Kasım 2018’e kadar dinmeyecek gibi duruyor. Tüm bunlara rağmen Fallout 76 beta sürecine katılmak oldukça basit. İlk adım olarak oyununuzu ön sipariş verip satın almanız gerekiyor. Vermiş olduğunuz ön siparişle birlikte elektronik posta adresinize kod gelmiş oluyor. Bethesda’nın resmi sitesine girip kendinize hesap oluşturmanız lazım. O hesap üzerinden kodu aktifleştirmenizle birlikte yapmanız gereken tek şey Fallout 76 beta sürecini beklemek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Fallout 76
   Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.