Türkiye

Bethesda tarafından Fallout 4 VR duyurusu yapıldı

Bethesda tarafından Fallout 4 VR duyurusu yapıldı

Teori güzel, fakat pratikte nasıl olacak?

Bethesda’nın E3 2017 etkinliği sırasında yaptığı sunumda doğrusunu söylemek gerekirse çok da önemli ve şaşırtan bilgiler paylaşmadılar. Çünkü, daha önceden sızıntılar olmuştu ve zaten birçoğu beklenen, bilinen bilgilerdi. Fallout 4 VR da tam olarak bu şaşırtmayan bilgilerden bir tanesi. Etkinlik esnasında Bethesda tarafından oynanışı tanıtan bir video gösterildi ve Fallout 4 VR resmi olarak detaylandırılmış oldu.

Bethesda Fallout 4 VR

Açık dünyaya sahip günümüzün oynanış açısından en güzel oyunlarından bir tanesi olan Fallout 4 için VR özelliği getirilmiş olması, gerçekten güzel fikir, fakat sadece teorik olarak. Oyuncuların korkulu rüyası olan deathclawları serideki oyunları oynamış olan oyuncular hemen hatırlayacaktır. Gösterilen oynanış fragmanında da bulunan deathclaw ile yapılacak olan savaşların, klavye ve farede olduğu kadar rahat olmayacağı için gereğinden fazla zorlu bir hal alacağını düşünmeden edemiyoruz. Fakat, böylesi bir oyuna VR özelliğinin gelmiş olması gerçekten güzel fikir.

The Chordettes’dan Mr. Sandman isimli şarkı eşliğinde gösterilen oynanış fragmanını hemen aşağıda size sunduk. Eğer yayını kaçırmış veya tekrar izlemek isterseniz aşağıya yerleştirmiş olduğumuz video işinizi görecektir. Haberimizde de belirtmiş olduğumuz gibi, fikir gerçekten güzel, ama oynaması da fikir kadar güzel olur mu, asıl merak ettiğimiz konu bu.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Need for Speed Payback çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve dahası isimli yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın