Bayonetta 3, Platinum Games ve Nintendo tarafından duyuruldu

Bayonetta 3, Platinum Games ve Nintendo tarafından duyuruldu

Fakat kötü bir haber ile birlikte.

Oyuncular uzun zamandır yeni bir Bayonetta oyunu istiyordu. Serinin geliştirici ekibi olan Platinum Games ise oyuncuların bu isteğine The Game Awards 2017 sırasında cevap verdi ve Nintendo ile birlikte Bayonetta 3 oyununu duyurdu. Evet, yanlış duymadınız: Platinum Games ve Nintendo tarafından duyuruldu bu oyun. Geliştirici ekip, serinin üçüncü oyunu için Nintendo ekibi ile özel bir anlaşma imzaladı. Bu anlaşma sayesinde Bayonetta 3 ne yazık ki sadece Nintendo Switch platformuna özel olarak piyasaya sürülecek. Yani; PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyuncuları bu oyunun tadına bakamayacak.

Bayonetta 3, Platinum Games ve Nintendo tarafından duyuruldu

Bayonetta 3 oyununun Nintendo Switch için olan duyurusunda ne yazık ki çok fazla bilgi alamadık. Oyunun oynanış görüntülerini göremedik, detaylarını alamadık ve çıkış tarihini de bilmiyoruz. Fakat Nintendo Switch konsoluna sadece Bayonetta 3 oyununun gelmeyeceğini biliyoruz. Platinum Games ve Nintendo ekiplerinin duyurusuna göre Bayonetta ve Bayonetta 2 oyunları da Nintendo Switch için çıkartılacak. Bu iki oyunun çıkış tarihi ise 16 Şubat 2018 olarak açıklandı. Yani, bayağı bir yakın sayılırız.

Tüm bunların haricinde, eğer dilerseniz serinin üçüncü oyunu için yayımlanmış olan kısa videoya sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Ardından bu oyun hakkındaki yorumlarınızı bekliyor olacağız. Sizce geliştirici ekip, Nintendo ile anlaşıp, üçüncü oyunu Nintendo Switch konsoluna özel çıkartarak iyi bir karar mı verdi?

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın