Türkiye

Battlestate Games, Escape from Tarkov’un uzatılmış alfa sürecini duyurdu

Battlestate Games, Escape from Tarkov’un uzatılmış alfa sürecini duyurdu

Escape from Tarkov'un uzatılmış alfa sürecine katılım cep yakacağa benziyor.

Yapımcı Battlestate Games, Escape from Tarkov’un alfa aşamasının süresinin uzatıldığını ve bu aşamada oyunun alfa versiyonunu denemek, oynamak için yeni oyuncuları kabul edeceklerini belirtti. Escape from Tarkov’un girmiş olduğu bu uzatılmış alfa aşamasının, önceki haline göre değerlendirildiğinde, yeni gelen özellikler ile çok daha gelişmiş olduğunu söylemek mümkün. Oyunu önceden sipariş etmiş olan oyuncuların daha da büyük bir kısmı, Escape from Tarkov’u deneyebilecek.

Escape from Tarkov Battlestate Games

Battlestate Games cephesinden gelen basın bültenine göre Escape from Tarkov’un yeni alfa sürecinde Woods ismi ile oyuna eklenen bir harita bulunmakta, oyuncuların baskın yapabileceği bölge, silahların tutukluk yapması ve tamir edilmeleri sistemi, birlikte gruplar oluşturarak baskınlara beraber katılma yeteneği, geliştirilmiş fizikler, hali hazırda bulunan sorunların düzeltilmesi ve performans konusunda optimizasyon gibi yeni özellikler ve düzeltmeler bulunacak.

Oyunun uzatılmış alfa sürecine garantili katılımsa, özellikle bu zamanlarda biraz tuzlu. Alfa sürecine katılım şansını oyunun standart paket dışında alabileceğiniz bütün paketler ile elde edebiliyorsunuz fakat tahmin edebileceğiniz üzere sadece en tuzlu pakette garantili olarak katılım şansı bulunuyor. Escape from Tarkov’un 4 farklı ön sipariş paketi mevcut. Bunlar ise, Standart paket, Arkada Bırakılmış paket, Kaçış için Hazırlık paketi ve Karanlığın Köşesi sınırlı paket. Standart paket 34.99 Euro, Arkada Bırakılmış paket 57.99 Euro,  Kaçış için Hazırlık paketi 79.99 Euro, Karanlığın Köşesi sınırlı paket ise 109.99 Euro’luk fiyat etiketlerine sahip. Paketlerin bütün detaylarına buradan ulaşabilirsiniz. 1 Euro’nun 3,84 Türk Lirası’nı gördüğü şu zamanlarda, gönül istediği gibi hareket edemiyor maalesef.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın