Battlestate Games, Escape From Tarkov oyunu için planlarını açıkladı

Battlestate Games, Escape From Tarkov oyunu için planlarını açıkladı

Battlestate Games tarafının oyuna olan güveni tam gibi gözüküyor.

2016 yılı içerisinde kapalı alfa olarak ilk çıkışını gerçekleştiren Escape From Tarkov, şu sıralarda hayatına kapalı beta olarak devam ediyor. Yeni güncellemelerle kendini geliştirmeye çalışan çevrim içi FPS oyunu, içerisinde bulundurduğu rol yapma ve simülasyon özellikleri ile oyuncuların ilgisini çekmişti. Rus geliştirici şirket Battlestate Games, Escape From Tarkov oyununu 2018 yılı içerisinde kapalı betadan çıkarmayı planlıyor. Battlestate Games, yaptığı son açıklamada, 2018 yılı içinde oyuna bir çok yenilik geleceğini belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlestate, Escape From Tarkov oyunu için planlarını açıkladı

İlk olarak, oyunun performans sorunlarına odaklanacaklarını belirten geliştirici şirket, oyunun daha stabil olması için elinden geleni yapacaklarını söyledi. Battlestate Games, oyunda bulunan teknik sorunların da farkında olduklarını, birinci öncelik olarak bu sorunları halletmeyi planladıklarını belirtti. Geliştirici şirket, FPS oyununu, Unity oyun motorunun en son versiyonuna uygun hale getirmeyi planladıklarını da açıkladı.

Oyunun optimizasyonu üzerinde de çalıştıklarını belirten şirket, mevcut bulunan haritanın performansının arttırılacağını ve yeni gelecek olan haritanın ise performansının daha iyi olacağını söyledi. Oyun içi hataların giderileceği, oyundaki bozulmaların, gelecek güncellemelerle ortadan kalkacağını açıklayan Battlestate Games, bu sorunların oyuncuların canını çok sıktığının farkında olduklarını ve üzerinde çalıştıklarını ifade etti.

Oyunda bulunan sorunların çözülmesi, oyunun performansının arttırılmasının yanı sıra, Escape From Tarkov oyununa yeni özellikler ekleneceği, silahların, oyunda bulunan ekipmanların ve görevlerin sayısının arttıralacağı, oyunu geliştiren şirket tarafından belirtildi. Oyundaki oynanış mekaniklerinde de farklılıklara gidileceğini söyleyen şirket son olarak,  Escape From Tarkov’u yılın oyunu yapabilmek için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını belirtti.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.