Menü
https://leadergamer.com.tr/life-is-strange-before-the-storm-detroit-become-human/
Playerunknown's Battlegrounds 14 Haziran 2017 14:09

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa zombi modu geliyor

Yeni zombi modu, yeni animasyonlar ve çok daha fazlası, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa geliyor.


Eğer sıkı bir şekilde PlayerUnknown’s Battlegrounds oynuyorsanız, mutlaka daha önce görmüşsünüzdür, bazı YouTube içerik üreticileri, PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisinde zombi modu oynuyordu. Hiçbir şekilde resmiyete sahip olmayan, tamamen YouTube içerik üreticilerinin kafasında oluşturulan bu mod, şimdi resmi bir destek ile oyuna ekleniyor. E3 2017 sırasında duyurulan bu yeni oyun moduna göre, aynı YouTube içerik üreticilerinin yaptığı gibi, zombi olan oyuncular, zombi olmayan oyuncuları öldürmeye çalışıyor olacak. Bu oyun modu, diğer oyun modlarından tamamen ayrı olacak.

Battlegrounds

Yapılan açıklamaların devamında göre bu zombiler, sadece oyuncular tarafından kontrol edilecek ve bu içeriğin PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa eklenmesi biraz uzun sürebilir. Çünkü geliştirici ekip, öncelikle oyunun optimizasyon sorununa el atmak istiyor. Tüm bunların haricinde, oyuna başka yeni özellikler de eklenecek. Bu yeni özelliklerden bazılarını, sizlere daha önceki haberlerimizde aktarmıştık. Bu özellikler, yüksek ve alçak boyutlu engellerin üzerinden atlama animasyonları idi. Bugün ise o animasyonlar, bir video ile gösterildi. Fakat o videoya geçmeden önce, ortalığı karıştırmadan hemen zombi modunun videosuna bir göz atalım.

Bu yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds zombi modu videosu sonrasında, şimdi de yeni zıplama animasyonlarını gösterelim dilerseniz. Bu animasyonların oyuna ne zaman geleceği resmi olarak açıklanmadı ama videoya bakacak olursak, animasyonlar hazır. Büyük bir ihtimalle, bu animasyonları oyunun yeni büyük güncellemesi ile oyuna eklenirken göreceğiz. Tabii yine de resmi bir açıklama beklemek en mantıklısı olacaktır.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör