PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni haritalar detaylandırıldı

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni haritalar detaylandırıldı

Net bir şekilde görebildik 2 yeni haritayı.

Şu an PC oyuncuları tarafından deli gibi oynanan PlayerUnknown’s Battlegrounds, sürekli olarak kendini geliştirmeye devam ediyor. Bu geliştirmelerin bir parçası olarak, oyuna 2 adet yeni harita eklenecekti. Bu haritaları sizlere daha önce açıklamıştık ve, “Yapılan açıklamalara göre, oyuna eklenecek olan haritalardan ilki, biraz küçük ve batı temalı. Diğer harita ise, farklı hava şartlarına sahip olan bir ada. Bu ada üzerinde karlı noktalar da, ormanlık alanlar da bulunuyor. Yani geliştirici ekibin harita hayalleri, gayet yaratıcı diyebiliriz.” demiştik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni haritalar detaylandırıldı

GameInformer cephesinden gelen bilgiler ile ilk görseline kavuştuğumuz harita, Adriyatik Denizi içerisinde bulunan bir ada olacak. 8×8 kilometre boyutunda olacak bu harita, tam ortasında karlı bir dağa ev sahipliği yapıyor. Kuzey ve güney cephelerinde ise 2 farklı bitki örtüsü bulunuyor. Fakat yukarıdan görebileceğiniz tasarım, bu ada haritasına ait değil. Yukarıdan ve aşağıdan görsellerini görebileceğiniz bu harita, oyunun ikinci haritasına ait. İkinci harita, ilk haritanın yarısı kadar: 4×4 kilometre. Çöl temalı bir kasaba haritası olan bu ikinci harita da, içerisinde 1 adet etkileyici kanyona ev sahipliği yapıyor.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.