PlayerUnknown’s Battlegrounds, VSS dışında, yeni bir araca da kavuşuyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds, VSS dışında, yeni bir araca da kavuşuyor

Oyuna gelecek olan 2. büyük güncelleme daha da detaylandırıldı.

Geçen hafta ve bugün sizlere bir haber sunmuştuk ve bu haber ile PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek olan bir güncellemeden bahsetmiştik. Bahsettiğimiz bu güncelleme, PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek olan 2. büyük güncelleme idi. Bu güncelleme ile oyuna yeni içeriklerin eklenmesi bekleniyordu ve güncelleme ile gelecek olan ilk içerik, susturuculu bir keskin nişancı tüfeği olan VSS olacak açıklanmıştı. 25 Mayıs 2017 tarihinde indirmeye açılacak olan bu büyük güncelleme ile oyuna gelecek olan diğer yenilikler de şimdi belli oldu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyuna, bu büyük güncelleme ile öncelikle yeni bir motosiklet eklenecek. Bu motosiklet, aslında bir önceki güncelleme ile eklenen, motosikletin biraz daha küçüğü. Daha doğrusu, iki motor da aynı fakat yeni eklenecek olan motosikletin yanında, ekstra yolcu kapasitesi için eklenmiş olan alan yok. Tabii yeni motosiklet daha hafif olduğu için, daha rahat kontrole sahip olacaksınız bu araç üzerinde. Aynı oyun geliştiricilerinin yaptığı gibi, sizler de artık havadayken motosikletinizi kontrol edebileceksiniz oyun içerisinde.

Güncelleme ile gelecek bir diğer yenilik ise, keskin nişancı tüfekleri üzerinde yapılacak. Oyuna zaten yeni bir keskin nişancı tüfeği eklenecekti: VSS. Bu yeni silahın yanında, keskin nişancı tüfeklerinin atış kesinliği iyileştirilecek. Bu, en iyi şekilde yukarıdaki videoda anlatılıyor. Videoya göre, artık silahımızdan çıkan mermiler, dürbünümüz nereyi gösteriyorsa, oraya gidecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, VSS dışında, yeni bir araca da kavuşuyor

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.