PlayerUnknown’s Battlegrounds şimdi mobil platformlarda, hem de Terminatör lisanslı

PlayerUnknown’s Battlegrounds şimdi mobil platformlarda, hem de Terminatör lisanslı

Terminatör lisanslı mobil PlayerUnknown's Battlegrounds, Çin'deki oyuncularla buluştu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds temasında bir mobil oyun hayal etmiş miydiniz hiç? Sorunuzun cevabı ne, bilemiyoruz, fakat Çin‘de mobil platformlara çıkan Terminatör lisanslı bir oyun, tam olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds ile aynı oynanışa sahip. Çin bazlı geliştirici NetEase tarafından sunulacak olan yeni oyun, ünlü PlayerUnknown’s Battlegrounds‘un grafik tarzına ve kullanıcı arayüzüne inanılmaz derecede bir benzerliğe sahip.

Battlegrounds Terminatör

Gelecek hafta Çin‘de çıkışını gerçekleştirecek olan oyun, 48 oyuncuya kadar destek verecek. Oyun içerisinde bulunan küçük harita, kullanıcı arayüzü ve resmen neredeyse oyun ile ilgili her şey PlayerUnknown’s Battlegrounds‘dan alınmış gibi görünüyor. Haberimizin galeri kısmında yer alan görseller bir kullanıcı tarafından Twitter üzerinden yayımlanmıştı. Oyun içerisinde bir adaya atılıp atılmadınız konusunda bir fikrimiz yok ne yazık ki, fakat görsellere bakacak olursak yine o şekilde savaş alanına ulaştığımızı söyleyebiliriz. Oyunun Terminatör lisansını neden aldığı konusunda bir fikir yürütecek olursak eğer, Terminatör markasını, oyunu yükseltmek için kullandıklarından bahsedebiliriz.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın