Menü
https://leadergamer.com.tr/gamer-deals-gta-5-fallout-4-rocket-league/
Playerunknown's Battlegrounds 8 Temmuz 2017 14:50

PlayerUnknown’s Battlegrounds için düşünülen tam çıkış tarihi ertelendi

Ayrıca PlayerUnknown’s Battlegrounds içinden 50 kozmetik eşya da sızdırıldı. Bu eşyalar arasında, tam bir set zırh bile var.


Sizlere birkaç gün önce, bir haber sunmuştuk ve bu haberimizde, PlayerUnknown’s Battlegrounds isimli erken erişim yapıtının, 6-7 ay sonra tam sürümünün çıkacağını belirtmiştik. Bu tarihi, direkt olarak oyunun geliştiricisi vermişti. Geçtiğimiz gün ise aynı geliştirici, yapmış olduğu bu açıklamaları yok saydı ve oyunun tam sürümünün çıkış tarihini erteledi. Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamaya göre PlayerUnknown’s Battlegrounds artık 6-7 ay sonra değil, daha geniş bir çıkış tarihi aralığında, 2017 senesinin son çeyreğinde piyasaya sürülecek. Yani, bu tarih Aralık 2017 de olabilir, Ekim 2017 de olabilir.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için düşünülen tam çıkış tarihi ertelendi

Geliştirici ekipten gelen bu açıklama, aslında bizlerin biraz kafasını karıştırdı. Çünkü oyunun geliştiricisi, sadece 2017‘nin son çeyreği dedi. Verilen bu tarih, normal takvimlere göre mi, yoksa finansal takvimlere göre mi, bilemiyoruz. Eğer finansal takvimlere göreyse, 2017 finansal yılının son çeyreği, 2018 senesinin ilk çeyreğine denk geliyor normal takvimlerde. Bu da demek oluyor ki, PlayerUnknown’s Battlegrounds en geç Mart 2018 tarihinde tam çıkışını gerçekleştirebilir.

Haberimizi bitirmeden önce, sizlere bu oyun hakkında başka bir şey de söylemek istiyoruz. Reddit üzerinde oyunun dosyalarını karıştıran bir kullanıcı, oyuna gelen son güncellemeden sonra, oyunun dosyalarında 50 adet yeni kozmetik eşya buldu. Bu kozmetik eşyalar, tahmin edebileceğiz gibi genelde maskeler ve eldivenler idi. Fakat aralarında çok ilginç şeyler de vardı. Mesela, sırt çantaları için farklı desenler görünüyordu. Ayrıca, bir de ev yapımı süper kahraman zırh seti vardı. Oyunun geliştirici ekibi, bu yeni kozmetik eşyaları, hazır olduğu zaman, oyuna eklemeyi düşünüyor olabilir. Bu 50 kozmetik eşyadan bazılarını, hemen aşağıdaki galerimizden sizler de görebilirsiniz efendim.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi Counter-Strike oyunları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza, en iyi GTA oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör