PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncusu, takla atmış arabada yarım saat bekleyerek oyunu kazandı

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncusu, takla atmış arabada yarım saat bekleyerek oyunu kazandı

99 oyuncu birbirine mermi yağdırırken, orada başka bir oyuncu var. Takla atmış arabanın içinde bekleyerek, oyunu kazanan bir oyuncu...

H1Z1: King of the Kill ve buna benzer birçok oyun, bildiğiniz üzere Battle Royal isimli bir oyun modunu kullanıyor. Bu oyun modunda, birçok oyuncu, tek bir haritaya gönderiliyor ve bu haritada oyuncular ganimet ve silah toplayarak, diğer oyuncuları öldürmeye çalışıyor. Sona kalan oyuncusu ise, oyunu yeniyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu da, Battle Royal oyun modunu kullanan oyunlardan bir tanesi. Bu oyunun modunda da 100 oyuncu karşı karşıya geliyor ve herkes birbirine mermi yağdırıyor. Peki, bu işi biraz daha barışçıl bir şekilde çözemez miyiz? Mesela adam öldürmeden oyunu kazansak nasıl olur? Bu sorunun cevabını bizlere 2 oyuncu verecek çünkü bu 2 oyuncu, takla atmış arabada yarım saat bekleyerek oyunu kazandı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncusu, takla atmış arabada yarım saat bekleyerek oyunu kazandı

Sir Lance isimli bir oyuncu ve bu oyuncunun bir arkadaşı, çiftli PlayerUnknown’s Battlegrounds Battle Royal modunu oynuyordu. Yani, bu modda oyunu 2 kişilik takımlar kazanabiliyordu. Sir Lance ve arkadaşı, oyun sırasında bir araba buldu ve kullanmaya karar verdiler. Çünkü bu tip oyunlarda, arabalar oldukça önemlidir hayatta kalmak için. Fakat bu tip oyunlarda biraz araçlara güvenmemek lazım çünkü aşağıdaki videodan da görebileceğiniz gibi, bir ters takla denemesi sonucu, araba ters dönüyor ve oyuncular yarım saat boyunca arabada kalarak, oyuncuların kendi kendini öldürmesini bekliyorlar. Bu sırada da hiç dikkat çekmiyorlar.  Oyuncu sayısı 20’nin altına düşünce de bu iki oyuncu arabadan çıkıyor ve etrafındakileri öldürmeye başlıyor. Sonucunda ise Sir Lance ve arkadaşı oyunu kazanıyor. Bahsi geçen bu anlara hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Mass Effect: Andromeda inceleme yazımıza veya Halo Wars 2 inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Yakın zamanda resmi duyurusu gerçekleştirilmiş olan Destiny 2 hakkında bildiğimiz her şeye de mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.