PlayerUnknown’s Battlegrounds için hazırlanan yeni parkur animasyonları gösterildi

PlayerUnknown’s Battlegrounds için hazırlanan yeni parkur animasyonları gösterildi

Acaba ne zaman eklenecek bu animasyonlar oyuna?

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından bir tanesi olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, henüz erken erişim sürecinde ve bu yüzden bazı eksikliklere sahip. Bu eksiklikler de güncellemeler ile düzeltiliyor zaten. Bugün ise, büyük bir ihtimalle 3. büyük güncellemeye dahil edilecek olan yeni bir PlayerUnknown’s Battlegrounds özelliği, Twitter üzerinden gösterildi. Bu özellik, belli yapıların üzerinden atlama animasyonu idi. Dilerseniz haberimizin devamından bu animasyonları görebilirsiniz. Ayrıca söyleyelim, bahsettiğimiz 3. büyük güncelleme, Haziran 2017 sonlarına doğru gelecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayerUnknown’s Battlegrounds için hazırlanan yeni parkur animasyonları gösterildi

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştirici ekibi olan Bluehole Games, oyunun resmi Twitter hesabı üzerinden yeni atlama animasyonlarını gösterdi. Bu gösterimlerden ilki, öncelikle oyunun oynanış ve animasyon lideri olan Paweł Smolewski tarafından paylaşıldı. Bu paylaşımı, siz de hemen aşağıdan görebilirsiniz. Tabii, bu animasyonun henüz geliştirilme aşamasında olduğunu da söyleyelim. Belki bu animasyon değiştirilebilir veya hiç kullanılmayabilir. Garantisi yok.

Yukarıdaki paylaşımda, yüksek duvarları atlarken devreye girecek animasyonu görüyoruz. Aşağıdaki animasyonda ise daha kısa boylu engelleri aşarken kullanacağımız animasyon görünüyor. Açıkçası, bu animasyonları oyun içerisinde kullanmak, oyunu hem daha kolay, hem de daha akıcı hale getirecektir. Duvar veya daha kısa bir engelin üzerinden atlamaya çalışırken ölen birçok oyuncu vardır eminiz ki.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.