PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncusu, kimseyi öldürmeden 1. oldu

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncusu, kimseyi öldürmeden 1. oldu

Eğlence dolu anlar, sizleri bekliyor.

Şu an sadece Steam üzerinde, erken erişim süreci içerisinde bulunan PlayerUnknown’s Battlegrounds, günümüzün en popüler oyunlarından bir tanesi. Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerinin de 2017 bitmeden piyasada olmasını beklediğimiz PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu popülerliği sayesinde her gün farklı ama eğlenceli şeylerle karşımıza çıkıyor. Bugün ise sizlere herhangi bir oyuncuyu öldürmeden, oyunu kazanan bir oyuncuyu göstereceğiz. Kurtjmac isimli bu oyuncu ve kendisinin partneri, yaklaşık 1 saatlik oyun boyunca hiç kimseyi öldürmedi, sadece kaçtılar, saklandılar ve saklanmaya devam ettiler. Dilerseniz bu görüntülere hemen aşağıdan bir göz atalım.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Aşağıdaki Twitch yayınında, bahsettiğimiz maçın başlangıcını görebilmek için, 03:46:30 süresine gidin. Büyük finali direkt görmek istiyorsanız da, 04:22:00 süresine gidebilirsiniz. Fakat size önerelim, maçı baştan, sona kadar izleyin. Oldukça eğlenceli anlar bulunuyor. Harcayacağınız 1 saate değer yani!

www.twitch.tv üzerinde kurtjmac adlı kanaldan canlı video izleyin

Bildiğiniz üzere bu tip oyunlarda, harita tam boyutu ile açılışını yapar ve ardından, belli süre aralıkları ile harita küçülür. İşte bu iki oyuncu da, harita en küçük halini alana kadar bekliyor ve Kurtjmac, tam gazdan ölecekken, karşı tarafta kalan, düşman oyuncu ölüyor. Böylece Kurtjmac ve partneri, hiç kimseyi öldürmeden oyunu kazanmış oluyor. Bu oyuncunun partneri bir yana fakat kendisi, kıl payı kurtuldu. Öyle ki, düşman oyuncu birkaç saniye daha geç ölecek olsaydı, Kurtjmac çoktan ölmüş olacaktı.

Battlegrounds

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.