Menü
https://leadergamer.com.tr/dell-en-iyi-kurumsal-bilgisayarlari/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds 21 Nisan 2017 14:58

Yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds güncellemesi ardından, tavalar ile mermi engelleyebiliyorsunuz

Başka iyileştirmeler de var tabii ama tavalar daha önemli.


Sizlere daha önce bir PlayerUnknown’s Battlegrounds haberi sunmuştuk ve bu haberde, oyuna gelecek ilk büyük güncellemeden bahsetmiştik. İşte bahsettiğimiz o güncelleme, sonunda oyuna geldi ve oyuncular daha geniş içerikli ve daha sağlıklı bir PlayerUnknown’s Battlegrounds oynamaya başladılar. Fakat oyunun geliştiricileri,  güncelleme notlarına eklemedikleri bazı değişiklikler de yaptı tabii. Oyuncular da bu değişiklikleri görünce oldukça şaşırdı. Bu değişikliklerden en önemlisi ise tavalar üzerinde yapıldı. Evet, tava. Bildiğimiz tava.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu güncelleme ardından daha stabil FPS değerlerine kavuştu bazı oyuncular için. Bazı oyuncular ise tam tersine, daha kötü FPS performansı almaya başladı. Bunun haricinde, oyuncular yeni silahları ve araçları da denedi. Fakat sizlerin de yukarıdaki videodan görebileceği gibi, bir oyuncu farkında olmadan, oyuna gelen yeni bir özelliği keşfetti. Videonun sonlarına doğru iki oyuncu yakın mesafe karşılaşmaya giriyor ve düşman, videoyu çeken oyuncuya pompalı ile çok yakından sıkıyor. Oyuncunun elinde ise tava var. Ekranda gördüğümüz efektlere göre ve tabii ki çıkan ses göre, tavalar ile mermileri engelleyebildiğimizi gördük efendim. Dilerseniz videoya bir göz atın öncelikle. Bizi daha rahat anlayacaksınız.

Eğer silahlarla yakın mesafeye girmeyi seviyorsanız, tavalı oyunculara karşı biraz dikkatli olmanız gerekiyor. Eğer aksiyon seven bir oyuncuysanız da, elinizdeki tavalarla pompalı kullanan oyunculara koşmayınız. Ne olur ne olmaz, birinciliğe giderken, “Tavayla mermi engelleyeceğim.” diye ölmeyin. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, en iyi PlayStation 4 oyunları listemize, “Yeni Windows 10 oyun modu nasıl kullanılır? Nasıl çalışır? Ne işe yarar?” başlıklı yazımıza ve FIFA 18 hakkında bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz.

Yeni PlayerUnknown's Battlegrounds güncellemesi ardından, tavalar ile mermi engelleyebiliyorsunuz

Kaan GEZER Editör