Menü
https://leadergamer.com.tr/blue-whale-mavi-balina-2-kisi-gozaltinda/
Playerunknown's Battlegrounds 26 Temmuz 2017 11:00

Yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds kıyafet setleri tanıtıldı

Eğer savaş alanında şık görünmek istiyorsanız, biraz para harcamanız gerekecek.


PlayerUnknown’s Battlegrounds her ne kadar silahlar ile alakalı olsa da, oyun içerisinde biraz da olsa karakter özelleştirme bulunuyor. Dilersek kutudan çıkan eşyalarla daha farklı bir karakter oluşturabiliyoruz, dilersek de, sadece tek bir maçlık, harita üzerinde bulduğumuz eşyalar ile kıyafetlerimizi sergileyebiliyoruz. Geçen gün ise PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun geliştiricileri, oyuna gelecek olan yeni kıyafet setlerini  tanıttı. Geliştirici ekipten gelen açıklamaya göre, önümüzdeki hafta oyuna 3 yeni kutu gelecek ve bu kutulardan ilkinin adı Gamescom Invitational Crate olacak. 2.50 Dolar fiyat etiketine sahip olacak olan Gamescom Invitational Crate, sadece Gamescom 2017 haftası boyunca aktif olacak ve o hafta bittiği zaman, kutu bir sonraki seneye kadar geri dönmeyecek.

Yeni PlayerUnknown’s Battlegrounds kıyafet setleri tanıtıldı

Geri kalan diğer 2 kutu, ücretsiz olacak. Bu iki kutunun adı ise Wanderer Crate ve Survivor Crate olacak. Bu ücretsiz kutulardan bahsetmeden önce, Gamescom Invitational Crate ögesine geri dönelim. Sizlerin de hemen yukarıdan ve aşağıdaki galerimizden görebileceği tüm kıyafet setleri, Gamescom Invitational Crate içerisinden çıkabilecek. PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisinde kozmetik ögeler her ne kadar önemsiz olsa da, karakterini güzel göstermeyi herkes isteyecektir diye düşünüyoruz. Wanderer Crate ve Survivor Crate içeriklerine ise galeriden sonra göz atacağız!

Önümüzdeki hafta PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa ücretsiz olarak eklenecek diğer iki kutu ise, hemen aşağıdaki galeriden görebileceğiniz 2 kıyafeti içerecek. Elinde tavalı, kafasında gaz maskeli olan kıyafet seti, Survivor Crate içerisinden çıkabilecek. Diğer set ise Wanderer Crate içerisinde bulunacak. Bu kutular içerisinde sadece bu setlerin ögeleri mi bulunacak, yoksa başka kozmetik ögeler de bulunacak mı, bu sorunun cevabını henüz veremiyoruz. Fakat geliştirici ekip, çok daha detaylı bir açıklamayı Gamescom 2017 haftasında yapabilir.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer sadece en iyi PlayStation 4 oyunlarını görmek istiyorsanız, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımız mutlaka ilginizi çekecektir. Eğer tüm bu oyunları oynayacak bir televizyon arıyorsanız, en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımız işinizi görecektir. Daha genel kullanım amaçlı bir televizyon arıyorsanız da, en iyi oyun televizyonları başlıklı bir yazımız bulunmakta.

Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör