PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni büyük güncellemenin tarihi verildi

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni büyük güncellemenin tarihi verildi

Bu güncelleme ile oyundaki birkaç şey sıfırlanacak ama yeni içerikler de oyuna gelecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds oldukça aktif bir şekilde destekleniyor. Oyuna gelen günlük güncellemeler, sunucu performansını arttırırken, haftalık güncellemeler genellikle oyunun hatalarını düzeltiyor. Aylık gelen güncellemeler ise oyunda büyük değişikliklere yol açıyor. İşte geçen ay gelen büyük güncellemenin ardından, oyuna gelecek 2. büyük güncelleme için de tarih verildi. PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricilerinden gelen açıklamaya göre, oyunun ikinci büyük güncellemesi, 25 Mayıs 2017 tarihinde yayımlanacak. Ayrıca, bu güncellemeye bağlı olarak, 31 Mayıs 2017 tarihinde de oyunun sıralamaları tamamen sıfırlanacak.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlegrounds

Bu büyük güncelleme ile şu an oyuna nelerin ekleneceği bilinmiyor fakat güncelleme indirilmeye açıklamadan tam 1 hafta önce, gerekli açıklamalar yapılacaktır diye düşünüyoruz. Her şeye rağmen, oyunun geliştiricileri Twitter üzerinden yeni bir silahın ipuçlarını veriyor. Büyük bir ihtimalle, oyunun ikinci büyük güncellemesi ile oyuna yeni bir silah eklenecek. Hatırlayacak olursanız, oyunun ilk büyük güncellemesi ile birlikte de yeni bir araç ve silah görmüştük. Belki yine bir araç daha eklenir yeni güncelleme ile. Siz neler düşünüyorsunuz? Acaba oyuna yeni neler eklenebilir? Yorumlarınızı bekliyor olacağız.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.