PlayerUnknown’s Battlegrounds için senaryo modu yapılabilir

PlayerUnknown’s Battlegrounds için senaryo modu yapılabilir

2D ve 3D tekrar desteği hakkında da konuşuldu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, son zamanların en çok oynanan oyunlarından bir tanesi. Tabii durum böyle olunca, geliştiriciler de oyunu sürekli desteklemek istiyor. Zaten oyun destekleniyor sürekli olarak. Bahsediyoruz size, oyuna sürekli olarak güncellemeler geliyor ve bu güncellemeler ile hem hatalar düzeltiliyor, hem de yeni içerikler ekleniyor. Bu güne kadar, bu güncellemeler ile küçük değişiklikler ve yenilikler görmüştük ama geliştirici ekip, meğer çok daha büyük şeyler planlıyormuş PlayerUnknown’s Battlegrounds için. Bunu da Game Informer ile yapılan bir röportaj sırasında öğrendik.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Bahsettiğimiz röportaj sırasında, oyunun geliştiricileri, “2 boyutlu ve 3 boyutlu tekrar sistemlerini planlıyoruz oyunumuz için. Şu anda da zaten bir takımımız, bu özellikler üzerinde çalışıyor ve bu çok güzel bir şey çünkü takımımız onunla uğraşırken, ekstra olarak kaynak harcamamıza gerek kalmıyor. Bu özelliğin, oyunda mutlaka olması gerektiğini düşünüyoruz. Oyuncular, kendilerini izleyebilmeli 3D veya 2D olarak. Böylece, içerik üreticileri de daha güzel videolar oluşturabilirler. Bu, uzun vadede oyunumuza yardımcı olacaktır.” dedi.

Haberimizin başlığında belirttiğimiz gibi, geliştirici ekip, PlayerUnknown’s Battlegrounds için bir senaryo modundan da bahsetti. Geliştirici ekibe göre, PlayerUnknown’s Battlegrounds senaryosu, eşli oyuncu temelli olmalı ve oyunun geçtiği adada, tüm bu Battle Royale mantığı başlamadan önce neler olduğunu oyunculara göstermeli. Oyuncular, askeri güçlere karşı savaşmalı ve bölgeleri ele geçirmeli.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Far Cry 5 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri, fiyatı, videoları ve daha fazlası yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.