PlayerUnknown’s Battlegrounds, Glock 18-C silahına kavuşuyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Glock 18-C silahına kavuşuyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Temmuz 2017 güncellemesi ile yepyeni bir oyuncağa daha kavuşacak.

Neredeyse her PlayerUnknown’s Battlegrounds haberimizde söylüyoruz, bu oyun düzenli güncellemeler ile destekleniyor ve her ay çıkan, 1 adet büyük güncelleme ile PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununa yeni içerikler ekleniyor. Haziran 2017 tarihinin büyük güncellemesi ile zaten karşılaşmıştık. Bu güncelleme şu an oyun içerisinde bulunuyor. Peki, Temmuz 2017 güncellemesi ile oyuna neler eklenecek? Bu sorunun cevabını, çok kısa bir şekilde PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricileri verdi ve oyuna büyük Temmuz 2017 güncellemesi ile eklenecek olan ilk yeni içeriği gösterdi. Bu içerik, bir silah olacak ve bu silahın adı: Glock 18-C.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Glock 18-C silahına kavuşuyor

Muhtemelen Temmuz 2017 tarihinin ilk veya ikinci haftasında yayımlanacak olan bu güncelleme, henüz başka neler getirecek bilemiyoruz. Oyunun geliştiricileri, daha önce yeni engel aşma ve atlama animasyonlarını göstermişti. Bu animasyonlar, oyuna eklenmek için hazır görünüyorlardı. Bu yüzden, Temmuz 2017 güncellemesinde, bu yeni animasyonları da görebiliriz. Ayrıca, bir de zombi modu bulunuyor tabii. Geliştirici ekip, erkenden bu modun duyurusunu gerçekleştirmişti. Bu yüzden, zombi modunun da oyuna Temmuz 2017 güncellemesi ile ekleneceğini düşünüyoruz. Fakat ortada resmi bir açıklama yok, bunlar sadece kendi düşüncelerimiz. Yanlış anlaşılmasın efendim.

Tüm bunların haricinde, Sony sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Ubisoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Bethesda sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, Microsoft sunumu sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza, EA Play 2017 sırasında gösterilen tüm oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın