PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni içerikler sızdırıldı

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni içerikler sızdırıldı

Bol bol yeni eşyalar ve araç var.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, düzenli olarak güncellenen bir oyun. Oyuna günlük, haftalık ve aylık güncellemeler geliyor. Bu güncellemeler arasından aylık olan güncellemeler, oyuna yeni içerikler ekliyor. Daha önce 2 kez aylık güncelleme ile karşılaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds, bu 2 güncelleme sonunda yeni silahlara ve araçlara kavuşmuştu. Hatta 2. büyük güncelleme daha dün gelmişti oyuna. Peki, 3. ve gelecekteki diğer büyük güncellemeler ile oyuna neler eklenecek? Bu sorunun cevabını öğrenmek artık çok basit çünkü PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni içerikler sızdırıldı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlegrounds için gelecek yeni içerikler sızdırıldı

Sizlerin de yukarıdan ve aşağıdaki galerimizden görebileceği gibi, oyuna eklenecek olan eşyaların neredeyse hepsi, kıyafet. Fakat bu kıyafetlerin birçoğu gerçekten ilgi çekici. Mesela yukarıdaki deri ceket, uzun bir palto ve Twitch botları gerçekten değişik ve güzel görünüyor. Tabii bu kıyafetlerin birçoğu size kalitesiz görünebilir çünkü henüz işlemleri tamamlanmamış bu eşyaların. Ayrıca kıyafetler dışında bir adet elma ve ne olduğunu anlayamadığımız 2 eşya daha bulunuyor. İşin ilginç kısmı, elma, oyun içerisinde bomba kategorisinde bulunuyor. Belki fırlatabileceğimiz bir yiyecek geliyordur oyuna.

Son olarak bir de karşımıza araba çıkıyor. Görsel olarak bu arabada söyleyebileceğimiz hiçbir şey yok çünkü sadece modeli tamamlanmış bu arabanın. Yani önümüzdeki 1 veya 2 güncelleme boyunca bu aracı göremeyeceğimizi söyleyebiliriz. Fakat oyunda şu an bulunan araçlara bakacak olursak, bu araç kesinlikle güzel bir yenilik olacaktır diye düşünüyoruz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, Paladins Ön İnceleme yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve son olarak Destiny 2, ilk oyuna ek paket olarak gelmeliydi isimli fikir yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.