Menü
https://leadergamer.com.tr/amd-ryzen-3-1300x-amd-ryzen-3-1200-fiyat/
Playerunknown's Battlegrounds 14 Temmuz 2017 13:01

PlayerUnknown’s Battlegrounds, artık sadece FPS olarak da oynanabilecek

Daha geçen gün geliştirici ekip, FPS modunun gelemeyeceğinden bahsediyordu. Şimdi ise bu modun geleceği açıklandı.


Geçtiğimiz günlerde sizlere bir haber sunmuştuk PlayerUnknown’s Battlegrounds hakkında. Bu haberimizde, Temmuz 2017 güncellemesi ile PlayerUnknown’s Battlegrounds yapıtına FOV ayarının ekleneceğini belirtmiştik. Fakat yine aynı haberimizde, oyuna gelebilecek muhtemel bir kalıcı FPS modundan bahsetmiştik. Geliştirici ekip, kalıcı FPS modu için çok teknik iş gerektiğini, şu sıralar böyle bir şey ile uğraşmayacaklarını belirtmişti. Aradan 24 saat geçmedi ve görülen o ki, geliştirici ekip fikrini değiştirmiş. Çünkü yapılan yeni açıklamalara göre PlayerUnknown’s Battlegrounds, Temmuz 2017 güncellemesi ile hem FOV ayarına, hem de sadece FPS olarak oynanabilen sunuculara kavuşacak.

PlayerUnknown's Battlegrounds

Bir önceki haberimizde, “Şu an sadece Steam üzerinden PC oyuncularına sunulan PlayerUnknown’s Battlegrounds, erken erişim sürecinde. Yani oyun, her geçen hafta daha da gelişiyor. Bu temel gelişim sürecinin 2017 sonunda bitmesi ve oyunun tam sürümünün çıkması bekliyor. Tabii oyun erken erişim sürecinden çıkınca, konsollara da uğrayacak. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun uğrayacağı ilk konsol Xbox One olacak ve bu oyun, bir süre boyunca Xbox One konsoluna özel kalacak. Ardından PlayStation 4 için çıkacak. Peki, bu kadar zamanda oyunda neler değişecek, neler eklenecek? Sanıyorum ki bu soruya verebileceğimiz en iyi cevap, şu an için FOV ayarı olacak. Çünkü PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncuları, çok uzun bir zamandır oyuna FOV ayarı eklenmesini istiyordu ve geliştirici ekip de sonunda bunu yapmaya karar verdi!” demiştik.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları yazımıza, en iyi oyun televizyonları yazımıza, Steam deneyiminizi zenginleştirebilecek 8 yazılım yazımıza ve Minecraft Story Mode – Sezon 2 – Bölüm 1: Hero in Residence inceleme yazımıza göz atabilirsiniz. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör