Menü
https://leadergamer.com.tr/battlegrounds-en-cok-kullaniciya-sahip/
Playerunknown's Battlegrounds 17 Temmuz 2017 15:23

PlayerUnknown’s Battlegrounds için daha detaylı bir karakter özelleştirme sistemi düşünülüyor

Görülen o ki, gelecekte PlayerUnknown’s Battlegrounds karakterimizi, en küçük detayına kadar özelleştirebileceğiz.


Steam platformunun artık resmi olarak en popüler 4. oyunu olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, henüz erken erişim sürecinde ve her geçen gün gelişmeye devam ediyor bu oyun. Oyun, her ne kadar rekabetçi bir TPS/FPS oyunu olsa da, oyuncular zaman zaman bu aksiyondan kopup, karakterlerini özelleştirmek isteyebiliyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds da biraz kısıtlı bir seviyede oyunculara karakter özelleştirme sistemi sunuyor. Fakat oyuna gelen önceki güncellemeler, henüz oyunculara sunulmamış yüzlerce kozmetik ögesi eklemişti oyuna. Bu da, oyundaki karakter özelleştirme sisteminin detaylandırılacağını işaret ediyordu fakat geliştirici ekip, bu konuda hiç resmi açıklama yapmamıştı. Bu güne kadar tabii. Çünkü PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricileri, sonunda konuştu ve oyuna daha detaylı bir karakter özelleştirme sisteminin geleceğini belirtti.

PlayerUnknown’s Battlegrounds için daha detaylı bir karakter özelleştirme sistemi düşünülüyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricileri, “Oyunculara, karakterleri üzerinde daha detaylı bir kontrol vermek istiyoruz. Oyuna, Antico’nun Mutable isimli karakter özelleştirme sistemini ekleyeceğiz ve oyuncular, karakterini en küçük detayına kadar özelleştirebilecek.” dedi konu hakkında. Şimdilik, detaylı olarak neler gelecek bilmiyoruz ama geliştirici ekibin, karakter yüzlerine özelleştirmeler geleceğini ve özel logoların oyuna ekleneceğini biliyoruz. Bunlar, muhtemelen Temmuz 2017 veya Ağustos 2017 güncellemesi ile oyuna eklenecektir diye düşünüyoruz.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR meraknız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör