Menü
https://leadergamer.com.tr/fallout-4-game-of-the-year-edition/

PlayerUnknown’s Battlegrounds

Yapımcı Bluehole, Inc.
Dağıtımcı Bluehole, Inc.
Tür
Çıkış Tarihi 23 Mart 2017
Playerunknown's Battlegrounds 10 Ağustos 2017 21:14

PlayerUnknown’s Battlegrounds 1. şahıs sunucuları her mod için mevcut

Ayrıca, artık 1. şahıs sunucuları yeni bir bölgede daha mevcut.


PlayerUnknown’s Battlegrounds geliştiricisi Bluehole, en sonunda düğmeye bastı ve bütün oyun modları için birinci şahıs bakış açısının kullanıldığı sunucuları açtı. Birinci şahıs sunucuları, geçtiğimiz günlerde aylık yama ile birlikte eklendi, fakat birinci şahıs oynanışı sadece tekli ve çiftli sıralar için geçerliydi. Squads oyun modunda bulunmayan birinci şahıs görüşü, birçok oyuncuyu fazlasıyla üzmüştü.

Battlegrounds

Neyse ki geliştirici ekip oyuncuların bu halini görmemezlikten gelmedi ve PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisindeki her 3 oyun modunda da birinci şahıs görüşünü mevcut bir hale getirdi. İşin en güzel tarafı da, bölge açısından da kapsama alanını genişletti. Önceden sadece Kuzey Amerika ve Avrupa sunucularında bulunan birinci şahıs nişancı özelliği, şimdi Asya sunucularında da mevcut. Geliştirici ekip bu yeniliğin haberini de, oyunun resmi Twitter sayfası aracılığıyla duyurdu.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak olan oyunlar ve 2018 yılında çıkacak olan oyunlar yazılarımıza göz atabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde bizleri çok güzel oyunlar bekliyor. Fakat yeni oyunlardan ziyade, daha eski ama güzel oyunlar arıyorsanız, en iyi PS4 oyunları yazımıza göz atabilirsiniz. Eğer bu oyunları oynayacak bir TV arıyorsanız, en iyi 4K Ultra HD televizyonlar yazımız sizleri bekliyor. Eğer oynayacak oyununuz bulunmuyorsa da, Humble Monthly Bundle yepyeni fırsatları ile oyuncuları bekliyor yazımıza göz atabilirsiniz.

Son olarak, kardeş sitemizin GTA Online rehberi: taktik ve ipuçları, hileler, modlar ve oyun hakkında her şey yazısına bakmayı ve bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Alper Dalan Editör