Menü
https://leadergamer.com.tr/sea-of-thieves-hakkinda-yeni-detaylar/
Playerunknown's Battlegrounds 22 Temmuz 2017 18:20

PlayerUnknown’s Battlegrounds, animelere bile konuk oldu

PlayerUnknown’s Battlegrounds, sürekli olarak büyümeye devam ediyor.


Oyun dünyasını şu an çalkalayabilen sayılı oyunlardan olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, Steam üzerinde o kadar popüler ki; platform üzerindeki en çok oynanan oyunlar listesinde, 4. sırada bulunuyor. Karşılaştırabilmeniz için söyleyelim: 5. sırada Grand Theft Auto V, 6. sırada ise PAYDAY 2 bulunuyor. Yani, PlayerUnknown’s Battlegrounds oldukça büyük bir oyun oldu. Öyle ki, oyun artık o kadar devasa bir boyuta geldi ki, anime serilerine bile konuk olmaya başladı. PlayerUnknown’s Battlegrounds, Gamers isimli anime şovunun 2. bölümündeydi. Dilerseniz bu kısa görüntülere, sizler de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, animelere bile konuk oldu

Sizlerin de aşağıdan görebileceği gibi bu oyun, bir anime şovunda normal bir şekilde gösterilmedi; oyun direkt olarak bu şovun tipinde tekrar oluşturuldu. Görüntülere bakarak söyleyebiliriz ki, böyle bir grafik tasarımına sahip olan oyunu oynamak, bizim için daha eğlenceli olurdu. Nedendir bilmiyoruz, standart PlayerUnknown’s Battlegrounds grafiklerine sahip bir oyundan ziyade, anime şovundaki gibi bir grafik ile oynamayı tercih ederdik işte. Belki oyunun bu şekle girme ihtimali hiç yok ama Gamers isimli bu şovda, belki oyunu bol bol görürüz ileri tarihlerde.

Tüm bunların haricinde, en iyi PS4 oyunları başlıklı yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Bu sayede, eğlenceli PlayStation 4 oyunları bulabilirsiniz. Tabii bu oyunları 4K ve HDR kalitesinde oynamak istiyorsanız, sizlere en iyi 4K ve HDR oyun televizyonları yazımızı önerebiliriz. Eğer 4K ve HDR merakınız yoksa, en iyi oyun televizyonları yazımız da işinizi görebilir.

Eğer tüm bunlar ilginizi çekmediyse ve bir PC oyuncusuysanız, Radeon RX 580 8GB ile GeForce GTX 1060 6GB karşılaştırması yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz. İki kart da gerçekten ilgi çekici sonuçlar veriyor. Son olarak, bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.

Kaan GEZER Editör