PlayerUnknown’s Battlegrounds için 2 yeni harita geliyor

PlayerUnknown’s Battlegrounds için 2 yeni harita geliyor

Tabii yeni özellikler de yolda.

Şu an sadece Steam üzerinden, PC platformu için çıkışını gerçekleştirmiş olan PlayerUnknown’s Battlegrounds, 2 milyon satış rakamını geçti ve geliştiricisine bayağı bir para kazandırdı. Geliştirici ekip, oyunlarına gösterilen bu ilgiyi tabii ki karşılıksız bırakmıyor ve düzenli güncellemeler yayımlanıyor oyun için. Fakat bu güncellemeler, oyuna ufak tefek şeyler ekliyor veya küçük şeyler değiştiriyor. Dün gerçekleştirilen GameInformer canlı yayında ise, PlayerUnknown’s Battlegrounds için daha önemli bir bilgi öğrenildi: PlayerUnknown’s Battlegrounds için 2 yeni harita ve yepyeni özellikler geliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayerUnknown’s Battlegrounds için 2 yeni harita geliyor

Yapılan açıklamalara göre, oyuna eklenecek olan haritalardan ilki, biraz küçük ve batı temalı. Diğer harita ise, farklı hava şartlarına sahip olan bir ada. Bu ada üzerinde karlı noktalar da, ormanlık alanlar da bulunuyor. Yani geliştirici ekibin harita hayalleri, gayet yaratıcı diyebiliriz. Tabii haritalar haricinde, oyuna başka özellikler de eklenecek. Bu özelliklerin başını, ölüm tekrarı ve sıralamalar çekiyor. Sıralamalar zaten adı üstünde, global olarak hangi oyuncunun, en iyi olduğunu görebileceğiz. Ölüm tekrarı ise, “Kill-Cam” mantığına sahip. Düşmanınızın, sizi nasıl öldürdüğünü gösteriyor. Oldukça basit, değil mi?

PlayerUnknown’s Battlegrounds şu an sadece Steam üzerinde, PC için satışta. Fakat geliştirici ekip, 2017 veya 2018 senesi içerisinde bu oyunu Xbox One ve PlayStation 4 konsollaruna da taşımak istiyor. Öyle ki, şu an oyunun Xbox One için port aşamasında olduğunu resmi olarak biliyoruz. Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.