PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni güncelleme detaylandırıldı

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni güncelleme detaylandırıldı

8. haftanın güncellemesi, oyuncuları bayağı bir mutlu edecek.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oldukça aktif olarak geliştirilen bir oyun. Eğer oynamıyorsanız, hemen söyleyelim; oyunumuz, günlük, haftalık ve aylık olarak 3 düzenli güncelleme alıyor. Günlük güncellemeler, oyunun sunucuları ile ilgiliyken, haftalık güncellemeler genelde hata düzeltiyor. Aylık güncellemeler ise oyuna gelen en büyük güncellemeler oluyor. Çünkü bu güncellemeler ile hem hatalar düzeltiliyor, hem de yeni içerikler ekleniyor. Her neyse, işte bu haftalık güncellemelerden bir tanesi de yarın, 16 Mayıs 2017 tarihinde, oyuna eklenecek. Peki, bu güncelleme, oyunda neleri değiştirecek? Bu sorunun cevabını, haberimizden alabileceksiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek yeni güncelleme detaylandırıldı

PlayerUnknown’s Battlegrounds için gelecek 8. hafta güncellemesi öncelikle, araba sürerken yaşanan FPS düşüşlerini düzeltmeye çalışacak. Bunun haricinde, internetine bilerek lag yaptıran oyuncular, artık bu doğal hilenin avantajlarını kullanamayacak. Çünkü, oyunda belli bir ping değerini geçtikten sonra karakteriniz kitlenecek. Hareket edemeyeceksiniz, ateş edemeyeceksiniz. Ayrıca, yine doğal bir hile olan, oyunun dosyalarından çimleri silme, artık engellenecek. Farklı grafik ayarlarında oynayan oyuncular, bir tık da olsa daha eşit hissedecek.

Tüm bunların haricinde, özel oyunlar sırasında, arabaların sesiyle ortaya çıkan sorun düzeltilecek. Bu sorun, genelde küçük bir alanda, çok fazla araç olunca ortaya çıkıyordu. Son olarak, bazı objelerin içinde sıkışma, oyunun tamamen donması ve arayüz kapatıldığında bile nişanın görünmesi hataları düzeltilecek. Hata düzeltmeleri haricinde, oyundan flaş bombası şimdilik kaldırıldı. Çünkü flaş bombası da, oyuncuların oyununu donduran etkilere sahip.

Tüm bunların haricinde, 2017 yılında çıkacak oyunlar listemize, E3 2017 sırasında görmek istediğimiz oyunlar yazımıza, E3 2017 etkinliğinin Türkiye saatleri yazımıza ve Call of Duty WW2 çıkış tarihi, sistem gereksinimleri ve bildiğimiz her şey yazımıza göz atmanızı öneriyoruz. Mutlaka ilgi çekecek şeyler bulabileceksiniz bu linklerde.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.