Battlefield V içerisinde olacak olan ülkeler sızdırıldı

Battlefield V içerisinde olacak olan ülkeler sızdırıldı

Oyundaki karakter sınıfları ve çok daha fazlası da sızdırıldı.

Battlefield V hakkındaki bilgilerin sızdırılması tam gaz devam ediyor. Resmi bilgilere göre Ekim 2018 içerisinde çıkacak olan bu video oyunu, söylentilere göre İkinci Dünya Savaşı döneminde geçecekti. Şimdi ortaya çıkan söylentiler ise, oyunun bu dönemde içereceği taraflara yönelik. Bu bilgilere göre oyun içerisindeki taraflar Great Britain, United States, Free French Forces, Third Reich, Kingdom of Italy, USSR ve Imperial Japan olacak. Oyun, bu ülkeler ile piyasaya sürülecek, toplam 10 harita olacak ve ek paketler ile yeni taraflar ve haritalar da oyuna eklenecek.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu sene çıkacak olan Battlefield oyunu, Battlefield V olabilir

Battlefield V hakkında daha fazlasını biliyoruz!

EA, Battlefield Premium satışına ve Frostbite 3 oyun motorunu kullanmaya bu yeni oyun ile de devam edecek. Sızdırılan bilgilerin devamına göre, aslında çok da fazla şey değişmeyecek seride. Çünkü bu bilgilere göre Battlefield V içinde Elite karakter sınıfları ve Behemoth araçları olmaya devam edecek ama sonunda farklı farklı silahlar göreceğiz. Yani, Battlefield 1 içerisindeki gibi tek bir silah, farklı parçaları değiştirilecek, aynı şekilde, farklı bir silahmış gibi gösterilmeyecek. Bunun sebebi ise, oyuncuların artık silahlarını özelleştirebilecek olması. Evet, sızdırılan bilgilere göre silahlarımızın dürbününü filan değiştirebileceğiz.

Tüm bunların haricinde, oyun içerisinde bulunan sınıflar yine Assault, Support, Recon ve Engineer olacak. Bu sınıflar arasından Assault sınıfı can verebilecek, Support sınıfı mermi verebilecek, Recon keskin nişancı olacak ve Engineer ise araç uzmanı olacak. Peki, bu karakter sınıfları üzerinde herhangi bir mikro ödeme olacak mı? Tabii ki evet. Sızdırılan bilgilere göre oyuncular, karakterlerin kıyafetlerini değiştirebilecek. Tabii bunlar ganimet kutuları ile oyunculara sunulacak. Yani, Call of Duty: WWII içerisindeki gibi bir kıyafet değiştirme sistemi görebiliriz Battlefield V içerisinde. Son olarak, sızdırılan bilgilerin devamına göre Battlefield 1 içerisindeki Operasyonlar ve Incursions modları, Battlefield V oyununun çıkışında tüm oyunculara sunulacak.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.