Battlefield V senaryosu ve oynanışı hakkında yepyeni detaylar sızdırıldı

Battlefield V senaryosu ve oynanışı hakkında yepyeni detaylar sızdırıldı

Görünüşe göre Battlefield V, eşli oyuncu modu ile gelecek.

VentureBeat ekibi geçtiğimiz hafta, 2018 senesinde çıkacak olan yeni Battlefield oyununu sızdırmıştı. Bu sızdırmalara göre oyunun kod adı Battlefield V idi. Bugün ise aynı ekip, aynı oyunun senaryosu ve oynanışı hakkında yeni bilgileri sundu. Sızdırılan bilgilere göre bu oyun, İkinci Dünya Savaşı dönemini farklı noktalardan oyunculara sunacak. Yani, aynı Battlefield 1 gibi bölüm bölüm senaryo görevleri olacak ve her görevde farklı bir ülkeyi göreceğiz, farklı yerlerle karşılaşıp, farklı şekilde savaşacağız. Tabii bu bilgilerden çok daha fazlası, haberimizin devamında var!

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Bu sene çıkacak olan Battlefield oyunu, Battlefield V olabilir

Eşli oyuncu modu ile geliyor Battlefield V.

Sızdırılan bilgilere göre EA ve DICE ekibi, Battlefield 1 oyununda güzel olan her şeyi, Battlefield V içerisinde kullanacak. Bu güzel şeylere, seslendirme sanatçıları bile dahil. Mesela, serinin 2016 senesinde çıkan oyununda ses sanatçılığı yapmış olan Katherine Kingsley, bu kişinin Instagram hesabına göre 2018 senesinin oyununda da aynı görevi üstleniyor. Sızdırılan bilgilerin devamında ise eşli oyuncu modları bulunuyor. Bilgilere göre, Battlefield V içerisinde senaryo modu ve çoklu oyuncu modu haricinde bir de eşli oyuncu modu olacak ve bu modda oyuncular, rastgele oluşturulmuş Conquest görevlerini birlikte yapmaya çalışacak.

Son iki söylenti ise oyunun mikro ödemeleri ve oynanışı hakkında. Önce oynanış: Söylentilere göre bu oyun içerisinde, Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege içerisindeki gibi bir yere yatma mekaniği olacak. Yani, oyuncular sırtüstü şekilde arkaya bakıp, yüzüstü şekilde de öne bakabilecek. Mikro ödemeler hakkında ise, daha önce sizlere vermiş olduğumuz bir bilgi doğrulandı aslında VentureBeat tarafından. Ekibin söylediğine göre oyunda mikro ödemeler ve ganimet kutuları olacak ama ganimet kutuları sadece kozmetik ögeler içerecek.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.