Battlefield V ne zaman çıkacak?

Battlefield V ne zaman çıkacak?

EA, klasik takvimi bozmak istemiyor.

EA ekibinin bu sene yeni bir Battlefield oyunu piyasaya süreceğini biliyoruz. Çünkü kendileri sene başında yeni bir resmi açıklama yaparak yeni oyunun çıkacağını duyurmuştu. Duyuru olmasaydı bile, her iki senede bir kez yeni Battlefield oyunu çıktığı için, bu sene de seriye bir eklenti yapılacağını rahatlıkla tahmin edebilirdik. Her neyse, başlığımızdan da anlayabileceğiniz gibi bu içeriği ürettiğimiz şu sıralarda Battlefield V hakkında resmi hiçbir şey bilinmiyor. Sadece oyunun resmi çıkış tarihinin Ekim 2018 olduğunu biliyoruz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Söylentiler arasında Battlefield V oyununun İkinci Dünya Savaşı sırasında geçebileceği bulunmakta. Ayrıca bazı raporlara göre oyun modern zamanlarda da geçebilir. Yine de EA cephesinden bu konuda resmi bir açıklama olmadığı için, bizler de net bir şekilde konuşamıyoruz. Ayrıca bu oyunun hangi platformlar için çıkacağı da net bir şekilde bilinmiyor. Yine de bunu tahmin etmek oldukça kolay olacaktır: Bu oyun muhtemelen PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Battlefield V

Battlefield V ne zaman duyurulacak?

Bu oyun hakkındaki yeni bilgiler muhtemelen ilk olarak karşımıza Mayıs 2018 içerisinde, sızdırmalar şeklinde çıkmaya başlayacak. Ardından da Haziran 2018 içerisinde gerçekleştirilecek olan EA Play 2018 ve EA 2018 sırasında oyunun resmi duyurularını alabileceğiz. Çünkü EA genelde bahsettiğimiz bu takvimi izliyor. Ayrıca EA Play sırasında Battlefield 2018 gibi bir oyunu duyurmak da, kendi etkinlikleri adına oldukça olumlu bir durum olacaktır. Bu yüzden, neden olmasın?


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.