Battlefield: Hardline Premium detayları açıklandı

Battlefield: Hardline Premium detayları açıklandı

EA Games müjdeli(!) haberi verdi.

FPS severler tarafından hala tedirgin bir gözle bakılan Battlefield: Hardline’ın çıkışına çok az bir süre kaldı. Battlefield 3’ten beri alışkın olduğumuz Premium özelliği, bu oyunda da kendisini göstermiş fakat detaylar verilmemişti. Bugün, yayımcı ekip EA Games tarafından Battlefield: Hardline Premium hesaplarının detaylarını açığa kavuştu.

battlefieldhardline_610

Battlefield: Hardline Premium’a sahip oyuncular, oyun için piyasaya sürülecek olan 4 adet ek pakete (Criminal Activity, Robbery, Getaway, Betrayal) ücretsiz olarak iki hafta öncesinden erişim hakkı kazanacaklar. İlk ek paket 2015 yılının yaz ayları içerisinde indirilebilir olacak iken, en son paket ise 2016 yılının kış ayları içerisinde oynanmaya sunulacak. Bu ek paketlerin dışında, özel maskeler; özel silah kamuflajları oyuncuları beklerken; özel rekabetçi maçlar ve sıralamalarda kullanılabilir olacak.

Tüm bunların yanında; 12 adet Gold Battlepack, sunucularda sıra olduğu zaman liste başına atma, özel günlerde iki kat tecrübe puanı ve özel hediyeler Premium sahibi oyunculara sunulacak. Battlefield: Hardline; Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için 17 Mart tarihinde piyasadaki yerini alacak.

Yorumlar (0)

Bir Cevap Yazın