Battlefield 5 tanıtım videosu, EA DICE tarafından paylaşıldı

Battlefield 5 tanıtım videosu, EA DICE tarafından paylaşıldı

Uzun zamandır beklenen Battlefield 5, oyuncuların karşısına çıktı.

Bir süredir paylaşımlar ile oyunculara gösterilen ve merak içerisinde beklenen Battlefield 5, pek çok detay ile birlikte oyuncuların karşısına çıktı. Geliştiriciler, oyunun duyurusu sırasında etkileyici bir tanıtım videosu göstererek oyunun her yönünü seyirciye gösterdi. Yepyeni Savaş Hikayeleri, çok oyunculu modu ve ücretsiz içerikleri ile gelecek olan Battlefield 5 tanıtım videosu ile karşınızda.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Oyunda nasıl bir oynanışın bizleri beklediğini rahatlıkla görebildiğimiz bu video, pek çok fikrin kapılarını açıyor. Öncelikle diğer Battlefield oyunlarının aksine daha renkli ve özelleştirilmiş çatışmaların bizleri beklediğini söyleyebiliriz. Karakterlerin de özelleştirilebilir olması, savaş sırasında birbirinden farklı pek çok görünüş ile karşılaşabileceğiniz anlamına geliyor. Oyunun daha farklı bir yapıya kavuşmasını sağlayan bu özellikler, aynı zamanda oyuncuların seviye ile kurdukları bağlantıyı da güçlendiriyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Haritayı şekillendirip siper kazabilme imkanının sunulması da tanıtım videosunda görülebilen önemli yeniliklerden bir tanesi. Bu sistemin nasıl çalıştığını dilerseniz bir diğer yazımıza ilerleyerek öğrenebilirsiniz. Farklı deneyimler ve dinamik oyun yapısı sunmayı amaçlayan EA DICE, tanıtım videosundan görüldüğü kadarıyla bu amaçlarına ulaşmış. Tüm bunların yanı sıra, oyunun yeni silah özelleştirmeleri de tanıtım videosunda yer buluyor.

Battlefield 5 tanıtım videosu, oyun hakkında neleri gösteriyor?

EA DICE’ın hareketli savaşlara ve büyük aksiyonlara olan ilgisinin hepimiz farkındayız. Tanıtım videosundaki sahnelerde de görülebildiği gibi, bu anların sayısının Battlefield 5 ile büyük bir artış göreceği aşikar. Geliştiriciler, tanıtım videosuna da yerleştirdikleri bu sahneler ile şu anda piyasadaki en büyük oyunlardan olan Fortnite oyuncularının da ilgisini çekmeyi başaracaktır. Battlefield 5, 19 Ekim 2018 tarihinde PS4, PC ve Xbox One platformları için çıkış yapacak.


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.