Leadergamer

© 2007-2020 Gamer Media Tüm Hakları Saklıdır. Bu sitenin veya içeriğinin hiçbir kısmı telif hakkı sahibinin izni olmadan çoğaltılamaz.

GamerMedia
Bizi Takip Edin
avatar
Yazar: Alper Dalan, Editör Yazım tarihi: 17.05.2018

Savaş oyunu ve çoklu oyuncu modu denildiği zaman, akla gelen birçok oyun var elbette. Fakat, Call of Duty ve Battlefield gibisi pek de yok ne yazık ki. Her ikisi de, türlerinin en iyi örnekleri olarak gösterilebilir. Oyuncu kitlesi, genel olarak Call of Duty’i tekli oyuncu modundan dolayı, Battlefield’i ise genel olarak çoklu oyuncu modu için seviyor. Bu haberimiz ise, tekli oyuncu modundan ziyade çoklu oyuncu modunu seven oyuncular için kesinlikle. Zira, resmi kaynaklar tarafından yapılan duyuruya göre, 23 Mayıs 2018 tarihi, Battlefield 5 oyununun tanıtımının yapılacağı gün.

Battlefield 5 tanıtımının yapılacağı tarih ve detaylar duyuruldu

Battlefield 5, oyunculara canlı yayın esnasında tanıtılacak

Haberimize konuk olan bu duyuru, haberimizin baş konuğu olan serinin resmi Twitter sayfası aracılığı ile paylaşıldı. Paylaşılan gönderiyi, haberimizin en sonunda görebilirsiniz. Paylaşılan gönderinin abartısız olarak her bir köşesinde Battlefield V yazılarını görmek mümkün. Asıl dikkat çeken nokta ise, oyunun isminin hemen altında bulunan, “Canlı tanıtım 23 Mayıs” yazısı. Hemen ardından ise, tanıtımın yapılacağı saatler de ayrıca belirtilmiş bulunuyor.

Battlefield 5 için paylaşılan gönderide verilen bilgilere göre, yeni oyunun tanıtımı 23 Mayıs 2018 tarihinde, Türkiye saatleri ile saat 23:00’da bizlerle olacak. Canlı yayının yapılacağı internet siteleri de, yine paylaşılan gönderide bulunan görsel içerisinde bulunuyor. Canlı yayın YouTube, Twitch ve Mixer siteleri aracılığı ile gerçekleştirilecek. Açıkçasını sorarsanız, gelecek oyun ile bizlere ne gibi sürprizler hazırlayacaklarını merakla beklediğimizi söyleyebiliriz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.