Battlefield 5 hikaye modu için fragman yayımlandı

Battlefield 5 hikaye modu için fragman yayımlandı

4 farklı hikaye bizleri bekliyor.

Günümüzün merakla beklenen yapımlarından bir tanesi olarak gösterebileceğimiz Battlefield 5, bildiğiniz üzere daha önceden oyuncularla buluşmuştu. Yani, tam olarak değil fakat bütün oyuncular tarafından denenme fırsatı sunulmuştu. Yoksa, oyunun çıkışına daha var. Electronic Arts ekibi, çok beklenen Battlefield 5 için yeni bir fragman yayımladı. Fakat yayımlanan bu fragman, hikaye moduna özel olarak geldi. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz fragman ile, Battlefield 5 hikaye modunu izleyebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 hikaye modu tanıtıldı

Haberimize yerleştirmiş olduğumuz Battlefield 5 hikaye modu fragmanının başlığında da yazdığı üzere, paylaşılan fragman oyunun hikaye modunun resmi fragmanı. Oyunda, 4 farklı noktada gerçekleşen çatışmalara şahitlik edeceğiz. Çıkış esnasında 3 adet War Stories modu hikayesi bulunacak ve Aralık 2018 ayı içerisinde de The Last Tiger bölümü tahminen ücretsiz bir içerik olarak oyunculara sunulacak. Tabii, bu 4. hikayenin ücretli olarak eklenmesi ihtimali de söz konusu.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 için düşünülen çıkış tarihi şu an için 20 Kasım 2018 olarak biliniyor. Günümüzde her ne kadar çok fazla ertelenme haberi ile karşılaşıyor olsak da, Battlefield 5 için öyle bir durum söz konusu değil gibi görünüyor şu anlık. Call of Duty Black Ops 4 ile hikaye modunu tecrübe edememiş oyuncuların, Battlefield 5 ile gelecek olan bu 4 farklı hikaye ile haberimize konuk olan yapıma geçip geçmeyecekleri de merak konusu. Bakalım Electronic Arts ekibi, Battlefield 5 ile birlikte bizlere farklı olduğunu belirtebileceğimiz bir şeyler gösterebilecek mi?


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.