Avatar
Yazar: Yaşar Baturalp Artar, Editör Yazım tarihi: 15.08.2018

Halihazırda kapalı beta sürecinde olan Battlefield 5, pek çok farklı şekilde oyuncuların karşısına çıkmaya devam ediyor. Yakın zamanda gerçekleştirilecek olan Gamescom 2018 etkinliğinde, EA DICE geleneğini bozmayarak katılımcı olacak ve bir de tanıtım videosunu oyunculara sunacak. Geliştiriciler, yarın paylaşılacak olan tanıtım videosunun çıkış saatlerini duyururken aynı zamanda bideodan ilk görüntüleri de ortaya çıkardılar.

Battlefield 5 Gamescom tanıtım videosu şimdiden etkileyici görünüyor.

Hemen yukarıdaki Twitter paylaşımından da görebileceğiniz gibi, oyunun yeni tanıtım videosu Londra saati ile 14:00'da YouTube üzerinde olacak. Türkiye saatine çevirmemiz gerekirse, 16:00'a saatlerinizi kurmanızın yeterli olduğunu söyleyebiliriz. Video paylaşıldığı anda Battlefield 5 resmi sosyal medya hesapları bilgilendirme açıklaması yapacaktır. Bizler de videonun detaylarını incelediğimiz yazımızı sizlere sunacağız.

Tanıtım videosunun açıklamasında verilen isme göre, ana temanın yıkım olacağını söyleyebiliriz. Daha önceki renkli tanıtım videolarının yanı sıra, bu sefer daha ciddi ve savaşın tüm yönlerini gösteren bir video ile karşılaşacağız gibi görünüyor. Dilerseniz, buraya tıklayarak Battlefield 5 YouTube kanalına ilerleyebilir ve önceki tanıtım videolarını da izleyebilirsiniz.

Kapalı beta süreci devam etmekte olan Battlefield 5'in oyuncuların karşısına tamamen bitmiş halde çıkmasına çok bir süre kalmadı. Geliştiriciler ikinci alfa testinin ardından bir de beta testini oyunculara sunarak kendilerini sağlama alacaktır diye düşünüyoruz.

Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.