Battlefield 5 Battle Royale modu Firestorm için fragman yayımlandı

Battlefield 5 Battle Royale modu Firestorm için fragman yayımlandı

Battlefield 5 dolu dolu geliyor.

EA ve DICE ekibi, yolda olan Battlefield 5 için yepyeni bir fragman yayımladı. Bildiğiniz üzere, Battlefield 5 içerisinde de bir Battle Royale modu bulunacak. İşte, EA ve DICE ekipleri tarafından yayımlanmış olan fragman da, Battlefield 5 içerisinde bizleri karşılayacak olan Firestorm isimli Battle Royale modunu tanıtıyor. Tabii, fragman ile birlikte gösterilen tek şey sadece Firestorm değil. Aynı zamanda, tekli oyuncu modundaki War Stories, çoklu oyuncu modu haritaları ve mod seçenekleri ile Tides of War da fragman içerisinde yer alan içerikler arasında bulunuyor. Battlefield 5 Battle Royale modu ve daha fazlasının bulunduğu fragman hemen aşağıda sizleri bekliyor.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 Battle Royale modu Firestorm ve çok daha fazlası gösterildi

Battlefield 5 oyuncuları özelleştirilmiş asker, silah ve araçlar toplayarak, bunları 2. Dünya Savaşı esnasında kullanabilecek. İşin dahası, oyuncular ekiplerinde bulunan her asker için özelleştirilmiş savaş rolleri seçebilecek. Ayrıca, Battlefield 5 oyuncularının araçlarını ve uçaklarını, dayanıklılıktan hasara kadar geliştirme imkanları da bulunuyor. Verilen bilgilere göre, NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti ile birlikte, RTX özellikleri açıkken oyunu 1080p çözünürlükte 60 FPS olarak oynamak mümkün. Zaten kaldırmıyor olsaydı, o kadar parayı vermiş olmamızın da bir anlamı olmazdı.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 açık beta aşaması, bildiğiniz üzere bugün itibari ile başladı. Fakat oyuna ön sipariş ile sahip olmamış olan oyuncuların 6 Eylül 2018 tarihini beklemesi gerekmekte. Zira, bahsettiğimiz tarihte saat 11 itibari ile herkes oyuna dilediği gibi girebilecek ve 11 Eylül 2018 tarihine kadar tadını çıkararak oynayabilecek. Battlefield 5 açık beta aşamasına nasıl katılacağını bilmiyorsanız, buraya tıklayarak ulaşacağınız haberimiz sizlere yardımcı olacaktır.


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.