Battlefield 5 Battle Royale modu Firestorm için biraz beklemek gerekecek

Battlefield 5 Battle Royale modu Firestorm için biraz beklemek gerekecek

Beklemelere doyamadık.

Electronic Arts ve DICE ekibi, Battlefield 5 için bir yol haritası paylaştı. Büyük bir oyuncu kitlesi tarafından merakla beklenen Battlefield 5 Battle Royale modu olan Firestorm da bu yol haritasında bulunuyor. Görünüşe göre, bir an önce Battlefield 5 Battle Royale modunu oynamak isteyenler ne yazık ki beklemesi gerekiyor. Zira, Firestorm modunun oyuna eklenmesi, 2019 yılının ilkbahar aylarında gözüküyor. Hemen aşağıda paylaşmış olduğumuz Battlefield 5 görseli, sadece bu bilgiyi içermiyor elbette.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5

Battlefield 5 Battle Royale modu Firestorm, bekleyenlerini üzdü

Battlefield 5 oyuncularını bu haber ile üzmek istemezdik fakat ne yazık ki en az 4 ay ertelenmiş olduğunu belirtmemiz gerekli. Bu da, Call of Duty Black Ops 4’un, AAA kalitesinde bir Battle Royale tecrübesi edinmek isteyen oyuncuları kapması demek oluyor. Battlefield 5 Battle Royale modu olan Firestorm hakkında verilen bilgilere göre bu mod, Battlefield’i Battlefield yapan o özelliği geri getirecek. Gittikçe küçülen bir haritada, Battlefield imzası taşıyan güçlü araçlar, takım oyunu gibi oynanış özelliklerini göreceğiz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

2019 yılının ilkbahar aylarında eklenecek şeyler arasında bir Yunan haritası da bulunuyor. Oyuncular, büyük bir hava saldırısına katılabilecek bu haritada. Tabii, oyunun çıkışından sonra eklenecek olan içerikler sadece bu kadardan da ibaret değil. Daha birçok yeni içerik bulunuyor ve bunları, yukarıda paylaştığımız Battlefield 5 yol haritasının bulunduğu görselde görebilirsiniz. Bakalım, Battlefield 5 çıkışı ile birlikte oyuncuları mutlu etmeyi başarabilecek mi?


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.