Battlefield 5 açık beta testinin başlangıç tarihi ortaya çıktı

Battlefield 5 açık beta testinin başlangıç tarihi ortaya çıktı

Açık beta testinde muhtemelen Rotterdam haritasını göreceğiz.

Gamescom 2018 etkinliği oldukça hızlı bir şekilde başlarken pek çok yeni oyun duyurusu ve geliştirici açıklamaları da ortaya çıktı. EA DICE tarafından yapılan duyuruya göre, kısa bir süre önce Alfa testi sonlanan Battlefield 5 yeni aşamaya geçecek. Oyuncular, 6 Eylül 2018 tarihinden itibaren oyunun herkese açık olan beta testini indirerek deneyimlemeye başlayabilecekler.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 açık beta testi, ön sipariş veren oyuncular için erken başlayacak.

NVIDIA GeForce RTX 20 serisinin duyurulduğu sırada markayla oldukça büyük bir iş birliği içerisinde olan Battlefield da sahnedeydi. Geliştiriciler, oyunun açık beta testinin tarihini bu sırada duyurarak oyuncuların Gamescom’a dair beklentilerini karşılamış oldular. Kısa bir süre, bir hafta, önce kapalı alfa testi sonlanan oyun açık beta sürümü ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Battlefield 5 açık beta testi 6 Eylül 2018 tarihinde başlayacak dedik ancak ortada farklı bir durum daha bulunuyor. Eğer oyunu ön sipariş yolu ile satın aldıysanız, sizin için bu tarih 4 Eylül 2018 olacak. EA DICE henüz açık beta testinin başlangıç saatlerine dair bir açıklama yapmamış olsa da yeni gelişmeler testin başlangıç tarihi yaklaştıkça ortaya çıkacaktır.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için, yani Battlefield 5 çıkışının olacağı tüm platformlar için başlayacak olan açık beta testinin Alfa’dan farklı bir harita içermesi bekleniyor. Bu harita oldukça yüksek bir ihtimalle Gamescom 2018 sırasında oynanabilir olarak oyunculara sergilenen Rotterdam haritası olacak. Oyuna dair gelişmeleri sizler ile paylaşmaya ve Gamescom 2018 sırasında güncellemeye devam edeceğiz.


Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.