Battlefield 5 açık beta grafik seçenekleri belli oldu

Battlefield 5 açık beta grafik seçenekleri belli oldu

Gerçekten çok fazla grafik ayarı bulunuyor.

Bildiğiniz üzere, Battlefield 5 açık beta aşaması birtakım oyuncular için başladı. Her oyuncuya da kapılarını açacaklar fakat şimdilik sadece birtakım oyuncular için açık durumda. Eğer kimlere ve neden açıldığını merak ediyorsanız, buraya tıklayarak ulaşabileceğiniz yazımız sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca, sizlerle paylaşmış olduğumuz Battlefield 5 açık beta ile ilgili yazımızda, sizin de erkenden oynamaya başlamak için neler yapabileceğinize dair birtakım bilgiler mevcut.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5 açık beta grafik seçenekleri belli oldu

Yukarıda sizlerle paylaşmış olduğumuz görseller dikkatinizi çekmiş olabilir. Bu görseller arasında, Battlefield 5 açık beta aşamasında bizlere sunulan grafik seçenekleri bulunuyor. Görebildiğiniz üzere, oyun içerisinde birçok şeyi değiştirebilme fırsatımız bulunuyor. Değiştirebileceğimiz grafik seçenekleri arasında dokular, doku filtreleri, ışıklandırmalar, efektler, işlem sonrası, karıştırma, arazi, kökler, ve daha nice özelliği Battlefield 5 açık beta esnasında ayarlayabiliyorsunuz. Fakat, dikkat çeken bir nokta bulunuyor.

Battlefield 5 açık beta aşamasında dikkat çeken nokta, NVIDIA’nın yeni teknolojisi olan RTX özelliğini ne yazık ki göremiyor olmamız. Paylaştığımız görselleri dikkatlicie incelediğinizde, RTX’i deneyebilme fırsatımızın olmadığını görebilirsiniz. Fakat, RTX yerine ayarlaryabileceğimiz tonlarca Battlefield 5 açık beta grafik ayarları bulunuyor. Her ne kadar EA de olsa, orta ve düşük seviyeli PC’lere sahip oyuncuları düşünüyor olması gerçekten güzel bir ayrıntı. Battlefield 5 açık beta içerisinde sunulan tonlarca ayar sayesinde, PC’niz neyi kaldırıyorsa test edebilir ve ona göre grafiklerinize bir ayar verebilirsiniz.

MAKALE AŞAĞIDA DEVAM EDİYOR

Battlefield 5  Satın al
Battlefield 5 inceleme    Haber  |  Öne Çıkanlar 


Ayrıca En yeni haberler için Facebook, Twitter ve Google Haberler üzerinden Leadergamer'ı takip edebilirsiniz.